Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

AGROBUD BHP S.A.

http://www.agrobudbhp.pl »
Branża:Sprzedaż
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:1989

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

AGROBUD BHP S.A. jest producentem odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybutorem środków ochrony pracy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zakładów pracy w dziedzinie BHP oferując: ŚRODKI OCHRONY PRACY, SZKOLENIA BHP, SERWIS SPRZĘTU PPOŻ.

Firma powstała w 1989 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zarówno w sferze produkcji jak i dystrybucji w okresie minionych lat, zdobyła uznaną pozycję na rynku krajowym i obecnie zalicza się do wiodących w swej branży w Polsce. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów firmy AGROBUD BHP jest uzyskanie certyfikatów na swoje wyroby. W październiku 2001 firma uzyskała certyfikat zarządzania jakością
ISO 9001. 
Poza siedzibą główną i zakładem produkcyjnym w miejscowości Ruszów, dysponujemy szeroką i stabilną  siecią sprzedaży opartą o filie handlowe w dużych ośrodkach miejskich kraju: Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Mysłowicach, Łodzi, Włocławku oraz na partnerach handlowych na pozostałym  obszarze Polski.

 

Współpracujemy z licznymi renomowanymi polskimi i zagranicznymi kontrahentami z wieloma na zasadzie przedstawicielstwa: PPO Strzelce Opolskie, Fagum-Stomil, JAL-GROUP®, CERVA Export-Import, Feldtmann KG.

Firma „AGROBUD BHP” systematycznie rozszerza profil swojej działalności, a gotowość do podjęcia szeroko pojętej współpracy z krajowymi bądź zagranicznymi partnerami stanowi jeden z jej istotnych elementów.