Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Accord Finance S.A.

http://www.swiataccord.pl »
Branża:Finanse i księgowość
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:2004

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: Cały rok
Rekrutacje na staże: Cały rok
Rekrutacja do działów: Sprzedaż, Obsługa klienta
Firma

Jesteśmy filią francuskiego banku Banque Accord i działamy w Polsce od 2001 roku, od 2004 roku pod nazwą Accord Finance S.A.. Swoje działania koncentrujemy na dostarczaniu usług i produktów z dziedziny „consumer finance”. Działając w zgodzie z misją Banque Accord, naszą ofertę kierujemy w 100% do klientów sieci handlowych. Naszymi głównymi Partnerami są Auchan, Leroy Merlin, Norauto i Bricoman.

Misja

Celem firmy jest: „Proponować klientom najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania finansowe, które ułatwią im prosto i szybko zrealizować swoje projekty”. Realizujemy naszą misję dostarczając nowoczesne produkty finansowe klientom naszych Partnerów, poprzez sieć punktów kredytowych zlokalizowanych na terenie Auchan i Leroy Merlin. Dzięki naszym Partnerom ciągle się rozwijamy i otwieramy nowe punkty kredytowe.

Wartości firmy

W pracy kierujemy się określonymi zasadami. Są to wartości, dzięki, którym osiągamy sukces. Nasze wartości to:

KREATYWNOŚĆ     TROSKA O KLIENTA     PRACA ZESPOŁOWA     PRZEJRZYSTOŚĆ     AMBICJA     OTWARTOŚĆ

Ekipa

Największym kapitałem naszej firmy jest stabilna, wyszkolona i doświadczona załoga. Tworzymy zespół złożony z ludzi otwartych i dynamicznych. Staramy się wspólnie podejmować decyzje dotyczące całej firmy. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które pomagają nam się rozwijać. Naszym priorytetem jest stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, ponieważ kompetentny zespół to podstawa sukcesu. Organizujemy wiele szkoleń dla wybranych grup pracowników korzystając z dofinansowania z Unii Europejskiej. Podczas tych spotkań zdobywamy wiedzę, wymieniamy się doświadczeniami, poznajemy tych, z którymi pracujemy. Wiemy, że na sukces pracujemy wspólnie.