Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Asystent w Zespole Operacyjnego Wsparcia Wdrożeń i Obsługi Klienta

Data publikacji ogłoszenia: 2015-04-16

Firma: Deutsche Bank Polska S.A.

Ogłoszenie wygasło
Zobacz inne ogłoszenia
tego pracodawcy: Deutsche Bank Polska S.A.
lub z tej branży: Bankowość i usługi finansowe

Nr ref.: DB/AZOWWOK/DBT/2015
zatrudnienie: umowa o pracę na zastępstwo

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów korporacyjnych
  • codzienne wsparcie klientów w zakresie produktów oraz usług Cash Management
  • obsługa dokumentacji związanej z prowadzeniem rachunku bankowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: Finanse, Ekonomia lub Rachunkowość) lub ostatnie lata studiów
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zbliżonym obszarze (preferowane w zakresie bieżącej obsługi klientów instytucjonalnych)
  • bardzo dobra znajomość aplikacji wchodzących w skład MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego mile widziana

Cechy osobowości i umiejętności:

  • dobra organizacja pracy, inicjatywa,
  • elastyczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na okres ok. 1 roku
  • rozwój i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności w jednej z wiodących grup finansowych
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)

CV i list motywacyjny prosimy nadesłać za pomocą linku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Deutsche Bank Polska S.A.” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Rodzaj zatrudnienia: Praca stała
Branza: Bankowość i usługi finansowe

Miasta

Warszawa

Komentarze

Brak komentarzy.