Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Inżynier Procesu ds. Spawania

Data publikacji ogłoszenia: 2015-04-09

Firma: HAYS Poland Sp. z o.o.


Ogłoszenie wygasło
Zobacz inne ogłoszenia
tego pracodawcy: HAYS Poland Sp. z o.o.
lub z tej branży: Produkcja/Przemysł


Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży metalowej, do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w okolicach Wrocławia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu ds. Spawania

Od idealnego kandydata oczekujemy wyższego wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, automatyka), bardzo dobrej znajomości j. angielskiego, znajomości zautomatyzowanych procesów spawalniczych, znajomości metod spawalniczych: MIG, MAG, ręczne oraz min. 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive.

Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z robotami spawalniczymi oraz wiedza na temat kontroli jakości w spawalnictwie (metody nieniszczące VT).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór technologiczny nad procesami spawania, ciągłe doskonalenie procesu pod kątem poprawy wydajności, jakości oraz bezpieczeństwa, skracanie czasu przezbrojeń oraz wdrażanie nowych projektów i ich modyfikację. Dodatkowo nowozatrudniona osoba będzie wykonywać, nadzorować oraz aktualizować dokumentację technologiczną (Layout, Flow Chart, FMEA) oraz prowadzenie audytów.

Nasz klient oferuje interesującą i przyszłościową pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę z ekspertami w swojej branży oraz możliwość dalszego rozwoju w Polsce lub zagranicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Ogłoszenie wygasło
Rodzaj zatrudnienia: Praca dorywcza
Branza: Produkcja/Przemysł

Miasta

WrocławKomentarze

Brak komentarzy.