Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Process Engineer - Assembly

Data publikacji ogłoszenia: 2015-04-09

Firma: HAYS Poland Sp. z o.o.


Ogłoszenie wygasło
Zobacz inne ogłoszenia
tego pracodawcy: HAYS Poland Sp. z o.o.
lub z tej branży: Produkcja/Przemysł


Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy ambitnych, zorientowanych na cele oraz doświadczonych kandydatów na stanowisko: Inżyniera Procesu Montażu.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć nadzór, koordynacja oraz optymalizacja procesu montażu oraz przeprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych odnośnie bieżących problemów na linii montażu. Dodatkowo do zadań inżyniera procesu będzie należeć nadzór nad dokumentacją techniczną.

Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego oraz min. 3 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej. Inżynier Procesu powinien posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mile widziana jest znajomość takich narzędzi jak: 5 Why, Poka-Yoke, Pareto, Ishikawa, FMEA.

Nasz Klient oferuje ambitną pracę na samodzielnym stanowisku przy wdrażaniu nowych projektów. Stanowisko daje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w rozpoznawalnej firmie motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
Ogłoszenie wygasło
Rodzaj zatrudnienia: Praca stała
Branza: Produkcja/Przemysł


Komentarze

Brak komentarzy.