Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Trójmiasto 7.04 - 13.04

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_1f50826eb99972193.jpg

Newsletter Trójmiasto 7.04 - 13.04 Szkolenie, staż, lipdub. Dawka informacji, które pomogą ci zadbać o swoją karierę zawodową.

****

Zdobądź wakacyjny staż studencki!


Co: staż 
Gdzie: Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
Kiedy: zgłoszenia do 18 kwietnia

IV edycja Wakacyjnych Staży Studenckich to dla ciebie kolejna szansa na zdobycie cennego doświadczenia w czasie trwania studiów. Projekt organizowany przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, skierowany jest do młodych, ambitnych studentów pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych i bezpieczeństwa narodowego. 

Jeśli jesteś studentem trzeciego roku lub wyższych lat oraz Twoja średnia ocen nie jest niższa niż 4,0 - już dziś zgłoś swoją kandydaturę. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny i do dnia 18 kwietnia przesłać na adres rekrutacja@bbn.gov.pl . Studenci zakwalifikowani do następnego etapu, wezmą udział w teście wiedzy, a następnie w rozmowie kwalifikacyjnej. Nagrodą jest miesięczny staż w jednym z departamentów BBN. ****

Rozwiń Żagle Nauki - study tour


Co: warsztaty dziennikarskie
Gdzie: Gdańsk
Kiedy: 14-15 kwietnia 2010

Study tour to bezpłatne warsztaty dziennikarskie organizowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, skierowane do dziennikarzy oraz studentów dziennikarstwa, piszących o nauce. Study tour składa się z dwóch części, pierwsza warsztatowa prowadzona będzie przez red. Tomasza Rożka, autora książki „Nauka po prostu. Wywiady z Wybitnymi". 

Głównym założeniem projektu jest przekazanie wiedzy uczestnikom, jak zainteresować czytelnika tematyką nauki i szkolnictwa wyższego. Dziennikarz uzyska informacje, jak ciekawie i zrozumiale pisać o nauce. Uczestnicy warsztatu zobaczą także supernowoczesne sale akademickie i  powstające właśnie Laboratorium Zanurzonej Wizualizacji Przestrzennej. Aby wziąć udział w wydarzeniu, napisz na adres karolina.lipka@mnisw.gov.pl. ****

LipDub Uniwersytetu Gdańskiego


LipDub to spontaniczna inicjatywa studentów, mająca na celu promować uniwersytet w formie wideoklipu. W teledysku uczestnicy za pomocą ruchu warg i puszczonej z playbacku piosenki wcielają się w rolę aktorów i muzyków. LipDub wywołuje wiele pozytywnych emocji i niezapomniane wrażenia wśród uczestników. 

Uniwersytet Gdański właśnie rozpoczął przygotowania do stworzenia własnego LipDuba.W wydarzeniu weźmie udział już ponad 300 studentów. Ekstremalny i wciągający teledysk zostanie nakręcony 14 - 15 maja, a już w tę sobotę tj. 9 kwietnia tworzone będzie intro w Trójmieście. 

Pomysłowość, kreatywność, szaleństwo, studencka atmosfera - tak w skrócie wygląda LipDub. Organizatorzy zapewniają, że będzie ogień. Nie przegap okazji i weź udział w wydarzeniu. Śledź działania studentów UG a oni pokażą Ci swój niewiarygodnie oszałamiający potencjał. Koniecznie zajrzyj na stronę www.lipdubug.pl i www.facebook.com/LipDubUG


2011-04-07 ,