Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Newsletter Trójmiasto 29.04

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_1f50826eb9370722.jpg
Newsletter Trójmiasto 29.04
Porcja majowych propozycji na rozwój kariery zawodowej.
****

Wakacyjny Staż 2011Co: staż
Gdzie: Trójmiasto
Kiedy: zgłoszenia do 24 maja 2011r.


Projekt Wakacyjny Staż 2011 organizowany przez Urząd Miejski w Gdańsku, skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą zdobyć praktykę na wakacje. Fundatorami staży są trójmiejskie firmy i instytucje. Łącznie zgłosiły się 52 podmioty, oferujące 252 miejsca płatnych staży. 


Wakacyjna praktyka to dla Ciebie szansa zdobycia doświadczenia i cennej pozycji w cv. Wybierz interesującą Cię firmę lub branżę i wyślij elektroniczny formularz zamieszczony na stronie wydarzenia. Zgłoszenia przyjmowane będą od 27 kwietnia do 24 maja 2011 r. Powodzenia!
***

Project Management 2011Co: konferencja naukowa
Gdzie: Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne, 
       Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański
       Piaskowa 9, Sopot
Kiedy: 11 - 12 maja 2011r. 


"Zarządzanie projektami w praktyce" to temat przewodni konferencji naukowej organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Strateg. Project Management to cykl dwudniowych warsztatów i wykładów z zakresu zarządzania projektami, dzięki którym możesz zyskać nowe umiejętności i wiedzę. 


Udział w wykładach i warsztatach jest bezpłatny, a dodatkowo otrzymujesz certyfikat uczestnictwa. Na część warsztatową obowiązują wcześniejsze zapisy, które odbędą się 5 maja o godz. 10:00 na stronie http://konferencjapm.pl. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu. 
***

"Skuteczne poszukiwanie pracy" Co: warsztat
Gdzie: Biuro Karier UG
       ul. Armii Krajowej 110, p. 203
       Sopot
Kiedy: 12 maja 2011r., godz. 16:30-19:00


Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego organizuje 4-godzinny warsztat pt. "Skuteczne poszukiwanie pracy", przeznaczony dla studentów i absolwentów UG. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu współfinansowanego z środków Unii Europejskiej i ma przygotować uczestników do wejścia na rynek pracy.


Zapisy ruszają 2 maja w siedzibie Biura Karier, ilość miejsc jest ograniczona. Nie czekaj, weź udział w warsztacie i zdobądź nową wiedzę. 


https://biurokarier.ug.edu.pl/index.web


***

Projekt MAK

Co: warsztaty, współtworzenie wydarzeń edukacyjno - kulturowych
Gdzie: Trójmiasto
Kiedy: zgłoszenia do 5 maja 2011r.


Projekt MAK organizowany przez Fundację Projekt, skierowany jest do młodzieży z Trójmiasto w wieku od 16 do 23 lat. W czasie realizacji projektu dowiesz się więcej na temat animacji kultury, wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych oraz pracy metodą projektową w sektorze organizacji pozarządowych.


Inicjatywa składa się z dwóch etapów - 20 godzin warsztatów z zakresu animacji kultury i przygotowania i realizacji wydarzeń edukacyjno-kulturalnych. Weź udział w rekrutacji, wypełnij formularz Zgłoszeniowy dostępny na stronie www.projektkultura.org i prześlij go do organizatorów najpóźniej 5 maja na adres mak@projektkultura.org.


2011-04-29 ,