Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Jakim pracodawcą jest PwC?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_c7c2d6650f3934799.jpg
Jakim pracodawcą jest PwC?
PwC to międzynarodowa firma audytorsko-doradcza zatrudniająca blisko 180 000 pracowników w 158 krajach. W Polsce ma 7 oddziałów, gdzie zatrudnia 1700 specjalistów. Działanie w takiej branży z taką ilością pracowników zobowiązuje do bycia wzorem dla innych pracodawców. Jak to jest przypadku PwC? Jakim jest pracodawcą? Jakie są opinie na temat pracy w PwC?

Po pierwsze prestiż

W śród firm audytorsko-doradczych to właśnie PwC może pochwalić się pierwszymi miejscami w wielu rankingach: jako największa, najstarsza i najlepsza. Regularnie PwC otrzymuje nagrody dla najlepszego i najbardziej pożądanego pracodawcy w swojej kategorii, a konkurencja jest duża. Międzynarodowa struktura pozwala dzielić się doświadczeniami z wielu rynków, a PwC lubi słuchać i obserwować (taka branża), więc wyciąga wnioski i szybko reaguje, dlatego jest w czołówce jeżeli chodzi o prestiż marki pracodawcy.

Po drugie rozwój

Pracownicy PwC bardzo często wspominają w zaletach swojego pracodawcy, że jest miejscem gdzie nie ma dnia bez rozwoju. Niezależnie od stanowiska i zadań w pracy, razem z zespołem zdobywasz nową wiedzę i umiejętności. Po kilku latach pracy w PwC otrzymujesz pakiet na który w innej branży trzeba pracować kilkanaście lat. Właśnie dlatego konsultanci PwC są tak rozchwytywani na rynku pracy.

PwC dla studentów

PwC jest równocześnie bardzo pro studencki. Od wielu lat aktywnie działa na polu współpracy z środowiskiem akademickim, a działania w zakresie rekrutacji i pozyskiwania kandydatów uznawane są za najlepsze case’y HR. Dlatego warto już na studiach zainteresować się PwC, nawet jeżeli nie rozważamy kariery w audycie. Wśród wielu konkursów, programów praktyk, staży i warsztatów PwC daje wiele możliwości rozwoju dla studentów i absolwentów. PwC to dobry start.

Opinie o PwC

PwC bardzo dba o swoją opinię, najczęściej u źródła. Zadowolenie pracowników jest dla PwC istotne nie tylko wizerunkowo, ale w perspektywie warunków pracy. Poszukują pracowników nie tylko do podstawowej działalności, którą prowadzą, ale często do wsparcia biznesu. Stale się rozwijają i chętnie dzielą się wiedzą z otoczeniem. Jeżeli chcesz poznać prawdę o PwC – zapytaj. Ich ambasadorzy są obecni na większości uczelni, a stoisko PwC pojawia się na większości targów pracy w Polsce.
2014-07-02 ,