Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Jakim pracodawcą jest Capgemini?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_2229e417952783306.jpg
Jakim pracodawcą jest Capgemini?
Branża BPO i SSC jest jedną  z najprężniej rozwijających się w Polsce. W związku z tym, na rynku pojawia się co raz więcej firm poszukujących specjalistów ze znajomością języka. Jednak jak wybrać pracodawcę, który spełni oczekiwania? Takiego, który zapewni rozwój, ciekawą pracę i stabilne zatrudnienie? Dzisiaj przedstawimy jedną z nich – Capgemini.

Profesjonalizm

Capgemini to międzynarodowa marka firmy outsourcingowej w Polsce działających w dziedzinie finansów, IT i HR. Z ich usług korzystają najwięksi klienci z całego świata. W swoich działaniach Capgemini stawia na profesjonalizm i sprawność działania. Dlatego pracownicy muszą pamiętać nie tylko o tempie, ale również o jakości, która stanowi kluczowy element usług Capgemini.

Międzynarodowość

Obsługa klientów z całego świata wymaga zebrania w jednym miejscu, a dokładniej w pięciu, ponieważ Cagpemini ma oddziały w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Opolu, najlepszych specjalistów z bardzo dobrą znajomością języka. Dlatego w centrach Capgemini można usłyszeć nie tylko kilkadziesiąt języków, ale poznać współpracowników z wielu krajów.

 Róznorodność

To domena Capgemini, która pozwala odpowiedzieć na potrzebę każdego klienta. Podstawą jej są oczywiście pracownicy, których kompetencje stanowią siłę firmy. Dzięki różnorodności Capgemini może łatwiej odzwierciedlać rynek globalny, stanowi platformę komunikacji na wielu płaszczyznach, a jednocześnie łatwiej im zrozumieć potrzeby klienta, który jest po drugiej stronie.

Opinie o Capgemini

Oferta firm BPO i SSC jest z pozoru bardzo podobna. Wynagrodzenia i benefity są podobne i stale rosną, dlatego specjaliści rozważający karierę w tej branży powinni wybierając pracodawcę skupić się na wartościach firmy i charakterze pracy, bo to różni firmy BPO. Od monotonii do zmienności i różnorodności, którą oferuje Capgemini. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej – poczytaj o Capgemini na Youngpro.pl lub podejdź do nich na targach pracy, a przekonasz się jak za różnorodnością i profesjonalizmem podąża otwartość.
2014-07-04 ,