Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Infografika: najlepsi pracodawcy z Krzemowej Doliny

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_fc617aeb01152455.jpg
Infografika: najlepsi pracodawcy z Krzemowej Doliny

Darmowe przekąski, gry wideo, ścianka wspinaczkowa, pokoje relaksu, fryzjer – w takich warunkach pracują największe talenty Krzemowej Doliny. Liderzy innowacji w branży IT nie oszczędzają pieniędzy i nie ograniczają się w pomysłach by przyciągnąć najlepszych z najlepszych. Piłkarzyki i karnety na siłownię to standard, podobnie darmowe przekąski. Pokój Zen, Pokój Jogi, czy comiesięczne sesje testowania wina to bardziej oryginalne propozycje. Dzięki kreatywnym benefitom pracownicy czują się bardziej zaangażowani w pracę, a Google utrzymuje status najbardziej atrakcyjnego pracodawcy na świecie w rankingu Universum.

O Googleplexie rozpisywały się media na całym świcie – „just one giant funhouse”. Warunki pracy rodem z parku rozrywki i tworzona dzięki nim zrelaksowana kultura korporacyjna to jedne z przyczyn sukcesu Google w kształtowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy (employer branding). Nie gorsze warunki oferują konkurujące o „perły IT” portale społecznościowe: Facebook, Twitter, czy międzynarodowy odpowiednik Youngpro.pl – Linkedin.

O międzynarodową karierę mogą się starać nie tylko informatycy i programiści. Firmy z branży IT potrzebują również konsultantów sprzedaży, project managerów, kreatywnych and last but not least, kadrę zarządzającą.

Poniżej prezentujemy ciekawą infografikę, która wyjaśni dlaczego wszyscy chcą pracować w Google, ewentualnie w innym dużym portalu z Krzemowej Doliny. Zamieszczamy również poglądowy reportaż o siedzibach Google na całym świecie.

Infografika Awsome Workplaces in Silicon Valley stworzona dla portalu ResumeBear.com

2011-11-17 ,