Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Studenci zasmakują w karierze dzięki Programowi Carrefour

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_6fb09c3ee2738005.png
Studenci zasmakują w karierze dzięki Programowi Carrefour

Rusza I edycja Programu Edukacyjnego Smak Kariery realizowanego przez firmę Carrefour Polska przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami i BFS Group. Celem Programu jest zachęcenie ludzi młodych do rozwoju zawodowego w branży handlowo-spożywczej oraz uzupełnienie kompetencji studentów o kluczowe w branży umiejętności i wiedzę. Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń to Program Ambasadorski oraz Program Staży „Apetyt na handel”.

 

Pierwszymi wydarzeniami realizowanymi w ramach Programu Edukacyjnego Smak Kariery będą: Program Ambasadorski oraz Program Stażowy „Apetyt na handel”. Program Ambasadorski jest skierowany do studentów II i III roku z uczelni partnerskich Programu Smak Kariery. Ambasadorzy będą uczestniczyć w organizacji kolejnych działań realizowanych w ramach Programu, co da im możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami z firmy Carrefour oraz stworzy okazję do wzbogacania wiedzy i kompetencji istotnych w branży spożywczo-handlowej. Na najlepszych Ambasadorów czeka możliwość uczestnictwa w Programie Staży w firmie Carrefour. Rekrutacja do Programu Ambasadorskiego jest możliwa poprzez stronę www.smakkariery.pl i potrwa do pierwszego kwietnia.

 

Program Staży „Apetyty na handel” jest skierowany do studentów z całej Polski, którzy chcą zdobyć doświadczenie w dziale handlowym, logistyki, HR czy IT. Rekrutacja na staże w firmie Carrefour ruszy 23 marca, okres trwania stażu to czerwiec-wrzesień 2015. Program Staży „Apetyt na handel” jest odznaczony Znakiem Jakości, przyznawanym rzetelnym i wysokim jakościowo stażom i praktykom Więcej informacji na temat rekrutacji na stronie Programu Smak Kariery.

 

Więcej informacji na temat Programu można znaleźć na stronie www.smakkariery.pl

2015-03-19 ,