Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Jakim pracodawcą jest KPMG?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_71b97f36815518753.jpg
Jakim pracodawcą jest KPMG?
KPMG to międzynarodowa firma doradczo-audytorska. W Polsce obecna jest od ponad 20 lat i ma oddziały w największych miastach. W związku z ciągłym rozwojem i realizacją wielu projektów konsultingowych i audytorskich praktycznie nieustannie prowadzi rekrutacje do swoich działów. Jednak przed zaaplikowaniem na ofertę pracy warto poświęcić chwilę by dowiedzieć się więcej o pracodawcy z którym chcemy spędzić najbliższe kilka lat. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań: jak pracuje się w KPMG? Jak KPMG dba o swoich pracowników i jakie są opinie o KPMG jako o pracodawcy.
 

Po pierwsze międzynarodowość

KPMG to firma o międzynarodowej strukturze realizująca projekty dla klientów, często o globalnym zasięgu. Dzięki temu w polskich oddziałach można realizować można realizować projekty z największymi firmami nie tylko z lokalnego rynku, ale współpracując z siedzibami na całym świecie masz szansę zdobyć międzynarodowe doświadczenia.
 

Wiedza i umiejętności

KPMG to pracodawca , który stawia poprzeczkę wysoko. Najlepszej jakości usługi opiera na najlepszych ludziach, dlatego ciągły rozwój, chęć uczenia się i szlifowania umiejętności to domena pracowników KPMG. Na szczęście atmosfera w KPMG to ułatwia. Wsparcie zespołu, przełożonych i działu HR pozwoli wybrać idealny kierunek rozwoju.
 

Zmiana to rozwój

Branża doradczo-audytorska determinuje charakter pracy w KPMG. Ciągłe zmiany – projektów, klientów, trendów i prawa – to codzienność. Jednak dzięki strukturze macierzowej w pracy w KPMG  i charakterowi pracy jest to atut, który tworzy zawodową dynamikę dla pracowników KPMG.
 

KPMG dla studentów

KPMG szuka pracowników od najwcześniejszych lat studiów. Współpracuje z najlepszymi uczelniami przy realizacji swoich programów studenckich takich jak: World of Audit, Tax’n’You, KPMG International Case Competition czy Warsztaty KPMG. Dzięki tym działaniom studenci zainteresowani pracą w branży mają szansę na zdobycie nowych umiejętności i uzupełnienie praktyki biznesowej, ale również zaprezentowania się przed potencjalnym pracodawcą.
 

Opinie o KPMG

Każdy szuka u pracodawcy miejsca, które będzie nie tylko pasowało do jego profilu zawodowego, ale takiego, które jednocześnie da satysfakcję zawodową i pozwoli na pracę w odpowiedniej atmosferze. Dlatego przed kliknięciem „aplikuj” warto sprawdzić opinię o pracodawcy. Jak sprawdzić opinię o pracy w KPMG? Najlepiej u źródła, czyli u ambasadorów KPMG lub na targach pracy, gdzie pracownicy odpowiedzą na pytania nie tylko o prowadzonych rekrutacjach, ale również o tym, że do biura dostarczane są codziennie świeże owoce. 
2014-06-17 ,