Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Jak szukać pracy dla studenta w Krakowie?

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_0eb2ca68ca5485543.jpg
Jak szukać pracy dla studenta w Krakowie?
Kraków jedno z największych miast w Polsce jest jednocześnie jednym z najprężniejszych ośrodków akademickich. Najstarszy uniwersytet i wiele młodszych, ale silnie sprofilowanych uczelni spowodowały, że rynek pracy w Krakowie jest przygotowany na przyjęcie studentów i absolwentów. Jak odnaleźć się tym rynku? Jak szukać najlepszych ofert pracy dla studentów w Krakowie? Wystarczy kilka kroków.

CV i List motywacyjny

Przeprowadzka do Krakowa na studia wiąże się na pewno z wieloma zmianami. Jedna z nich na pewno powinna dotyczyć Twoich dokumentów aplikacyjnych. Koniecznie należy zmienić adres zamieszkania, dla rekrutera informacja, że mieszkasz poza Krakowem może być sygnałem, że nie jesteś na dłużej związany z tym miastem. Poza tym warto popracować nad listem motywacyjnym, by przekonać, że Kraków to Twoje miejsce na dłużej.

Najlepsze oferty pracy w Krakowie

Jak znaleźć idealną ofertę pracy dla studenta w Krakowie? Przebicie się przez gąszcz ofert może stanowić problem, jednak nie warto wysyłać setek aplikacji i czekać na odpowiedź. Dokładnie przeczytaj każdą ofertę, która Cię zainteresuje i koniecznie zwróć uwagę na stawiane wymagania. Jeżeli je spełniasz to podkreśl je w swoim CV i śmiało wysyłaj do rekrutera, ale najpierw…

Najlepsi pracodawcy w Krakowie

Znalezienie oferty pracy to dopiero połowa sukcesu. Warto przed wysłaniem oferty upewnić się czy na pewno jest to pracodawca dla Ciebie. Przeanalizuj co cenisz sobie w pracy i jaką pracę najbardziej lubisz, a potem poszukaj tych cech u pracodawcy. Jeżeli Twoje oczekiwania pokrywają się z tym jaki jest pracodawca to macie szansę na idealne dopasowanie. Jeżeli nie znajdziesz swojej oferty pracy dla studenta, Kraków proponuje wiele innych rozwiązań. Na przykład: Poszukaj najpierw dobrego  pracodawcy i bez opublikowanej oferty prześlij swoją aplikację przekonując go, że właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na pracownika – jeżeli Ci się uda, to za pewno szybko o Tobie nie zapomni.
2014-07-03 ,