Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Jak dorobić na wakacje? Telefon do agencji pracy

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_7789e032ab2603439.jpg
Jak dorobić na wakacje? Telefon do agencji pracy

Sezon wakacyjny zbliża się nieubłaganie. Równie nieprzejednany jest również studencki portfel – ciągle pusty. Można przycisnąć pasa, podróżować tanio, nie jadać w restauracjach, nocować w hostelu. Można również wykorzystać czerwiec i lipiec pracowicie, a zarobione pieniądze wydać na przyjemności. Jak od zaraz zdobyć pracę i zdobyć fundusze? Rozwiązaniem może być telefon do agencji pracy.

Agata Naklicka z zespołu Temporary & Outsourcing, agencji Grafton Recruitment

"Studenci poszukujący możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych na wakacyjny wyjazd mogą skorzystać z ofert pracy dorywczej proponowanych przez agencje zatrudnienia. Warto pomyśleć o tym już teraz. Do wyboru jest kilka opcji, uzależnionych od doświadczenia, umiejętności i znajomości języków obcych kandydata.

Jedną z nich są oferty pracy związane z obsługą klienta, takie jak: kasjer, sprzedawca, kelner, hostessa. Często pojawiają się również oferty pracy fizycznej, np. praca w magazynie lub na budowie, rozkładanie towarów w markecie, rozdawanie ulotek lub zbiory owoców. Proponowane na rynku stawki wynagrodzenia wahają się w przedziale 10-16 PLN brutto.

Inną propozycją są oferty pracy biurowej w ramach zastępstw urlopowych dotychczasowych pracowników – najczęściej stanowiska recepcyjno-asystenckie i takie właśnie pojawiają się wśród ofert agencji Grafton Recruitment. Wynagrodzenie za pracę na stanowisku recepcjonistki lub asystentki wynosi ok. 14-18 PLN brutto za godzinę.

Można również połączyć przyjemne z pożytecznym i zdecydować się na wakacyjny wyjazd zagraniczny powiązany z pracą: wyjazd na zasadach Work&Travel lub wyjazd do turystycznego kurortu i praca jako animator lub rezydent."

2013-05-27 ,