Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Dni Kariery® - pierwszy krok na ścieżce do Twojej kariery

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_857acd8df55259596.png
Dni Kariery® - pierwszy krok na ścieżce do Twojej kariery

Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywać się będzie w następujących terminach:

17.03 - Poznań

18.03 - Toruń

19.03 - Gdańsk

24.03 - Lublin

25.03 - Warszawa

Jak co roku, organizowana jest ona przez członków organizacji studenckiej AIESEC. Na odwiedzających czekają takie atrakcje jak porady stylisty, CV point z punktem fotograficznym i liczne konkursy. Studenci mogą też zapisać się na warsztaty z różnych dziedzin organizowane przez partnerów.

Dni Kariery® odbywają się w Polsce już od 23 lat w aż dziewięciu miastach akademickich. 

Każdego roku organizatorzy dają uczestnikom niepowtarzalną szansę na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami z różnorodnych branży, m. in. księgowości, konsultingu, bankowości, FMCG, IT i wielu innych. Wśród partnerów znajdują się takie międzynarodowe firmy jak Nivea, Lidl, Imperial Tobacco, Grupa Muszkieterów, Samsung, KPMG czy Nestlé.

Na uczestników targów czekają stoiska firm z całej Polski oraz dwie specjalne strefy. W Strefie Doradztwa Zawodowego można skonsultować swoje CV i wzbogacić je o profesjonalne zdjęcie, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, poradzić się stylisty i porozmawiać ze specjalistami o swojej ścieżce zawodowej. W Strefie Chill Out odwiedzający znajdą chwilę wytchnienia w ciągu dnia targowego, podczas którego będą odbywały się szkolenia, warsztaty i wykłady.

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie na Facebooku oraz do polubienia naszego fanpage'a, by być informowanym na bieżąco: facebook.com/DniKariery

2015-03-16 ,