Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

5 aplikacji, które pomogą Ci znaleźć pracę.

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_f3c7efe04f7906497.jpg
5 aplikacji, które pomogą Ci znaleźć pracę.
Rekrutacja 2.0 to już standard. Praktycznie większość studentów i absolwentów rozpoczyna poszukiwania pracy od internetu. Jednak w czasach gdy liczy się mobilność, również rynek pracy musi się dostosować. Dlatego prezentujemy 5 przydatnych aplikacji mobilnych, które pomogą przy poszukiwaniu pracy.

LinkedIn 

Aplikacja jest mobilnym odpowiednikiem portalu LinkedIn. Dzięki niej uzyskujesz dostęp nie tylko do swojego profilu zawodowego, ale wiadomości, tekstów i kontaktów. Nawet w drodze na rozmowę kwalifikacyjną możesz sprawdzić profile rekruterów i informacje o firmie.


Awesome Note

Wysyłasz oferty, spotykasz się z rekruterami, zdobywasz nowe kontakty. Istotne jest, żeby się w tym nie zgubić i zawsze być przygotowanym. Dzięki tej aplikacji masz wszystko w jednym miejscu. Kalendarz, kontakty, notatnik i multimedia. Wystarczy, że zapiszesz ogłoszenie, termin rozmowy, dane kontaktowe rekrutera i masz pewność, że będziesz przygotowany na wszystko.


Indeed Jobs - Szukaj pracy

Niezliczone oferty w jednym miejscu. Aplikacja umożliwi Ci szukanie pracy i sprawdzanie nowych ofert w każdym miejscu. Kilkoma kliknięciami (lub dotknięciami) dowiesz się jakie propozycje mają dla Ciebie pracodawcy. W bazie znajdują się ogłoszenia z szerokiego spektrum stanowisk - jeżeli chcesz znaleźć oferty sprofilowane dla studentów i absolwentów - sprawdź nasz katalog ogłoszeń.


Resume Reviewer Pro

Zanim jednak rozpoczniesz poszukiwania pracy musisz mieć pewność, że Twoje dokumenty aplikacyjne są przygotowane perfekcyjnie. Stwórz CV i użyj tej aplikacji, która podpowie Ci jak je "podrasować", by zrobić wrażenie ja rekruterze. Jeżeli jednak nie wiesz jak zacząć - użyj naszego kreatora CV. Aplikacja dostępna jest tylko po angielsku - to świetny sprawdzian znajomości języka przed rozmową.


How to Tie a Tie

Dobra prezencja to ważny element rozmowy, dlatego ta aplikacja przyda się Panom, którzy nieczęsto ubierają się formalnie. "How to Tie a Tie" dzięki animowanym instrukcjom pokaże jak w kilku ruchach zawiązać poprawnie krawat i pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu.

2013-10-04 ,