Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Marketing: lista artykułów

Lorem ipsum dolaor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

Droga do kariery w finansach wiedzie przez audyt

Droga do kariery w finansach wiedzie przez audyt

Nuda, monotonia, excel i niekończące się rzędy liczb. Z tym przeciętnemu Kowalskiemu kojarzy się audyt. Po sześciu latach w zawodzie audytora mogę z całą pewnością stwierdzić, że ta obiegowa opinia nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Kuźnia kadr do podboju gospodarczego Afryki

Kuźnia kadr do podboju gospodarczego Afryki

Z inicjatywy Jana Kulczyka powstają pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej studia podyplomowe, przygotowujące do prowadzenia biznesu w Afryce. Projekt został przygotowany we współpracy z Piotrem Voelkelem, współzałożycielem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Studia prowadzone będą w oparciu o unikalny program oferujący dostęp do praktycznej wiedzy wprost u źródeł - czołowych przedsiębiorców odnoszących sukcesy w Afryce, doświadczonych dyplomatów i najlepszych wykładowców. Rekrutacja rusza 15 kwietnia. Start zajęć już w październiku 2015 roku w SWPS. Merytorycznym partnerem studiów został Uniwersytet Stellenbosch, czołowy ośrodek akademicki z RPA.

Zawód: kontroler

Zawód: kontroler

Kontroler finansowy to prawa ręka i partner biznesowy zarządu, dostarczający informacji finansowych niezbędnych w podejmowaniu strategicznych decyzji. Od kontrolera oczekuje się zaawansowanej wiedzy z dziedziny analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz kwalifikacji zawodowych z obszaru finansów. Więcej o kulisach pracy w kontrolingu w rozmowie z Piotrem Stryjeckim - Kontrolerem Finansowym w Scania Polska S.A.

Polecane oferty