Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Marketing: lista artykułów

Lorem ipsum dolaor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

Poznaj prawdę o karierze w sprzedaży!

Poznaj prawdę o karierze w sprzedaży!

Dzień Kariery w Sprzedaży to internetowa konferencja, na którą zaproszeni są studenci każdego kierunku i młodzi profesjonaliści. Organizatorzy z portalu Youngpro.pl przygotowali artykuły, wywiady i czaty z pracodawcami i ekspertami którzy przez cały dzień przybliżać będą kulisy pracy w profesjonalnej sprzedaży. Jak wygląda dzień pracy w sprzedaży? Jak rozpocząć karierę w tej branży? Jaka jest prawda o sprzedaży? Wszystko będzie można sprawdzić w trakcie Dnia Kariery w Sprzedaży na stronach Youngpro.pl!

Wynagrodzenia w działach obsługi klienta w 2013 roku

Wynagrodzenia w działach obsługi klienta w 2013 roku

Mediana wynagrodzeń całkowitych brutto osób pracujących w działach obsługi klienta wyniosła w 2013 roku 3 200 PLN. Płaca co czwartego pracownika przekraczała 4 900 PLN. 25% osób, zajmujących się obsługą klienta zarabiało mniej niż 2 250 PLN - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

Długodystansowcy zarabiają najwięcej

Długodystansowcy zarabiają najwięcej

Według badań Homo Homini, przeprowadzonych w kwietniu 2013 r., wśród firm zrzeszonych w PSSB, w grupie najlepiej zarabiających konsultantek dominują osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Stanowią one jednak nieliczną grupę. Osoby z ponad 10-letnim stażem w branży sprzedaży bezpośredniej to zaledwie 16% ogółu sprzedawców. Tylko dla niespełna 13% respondentów praca w sprzedaży bezpośredniej jest głównym źródłem dochodu. To właśnie te osoby, są w stanie zarobić powyżej średniej krajowej.

Polecane oferty