Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Marketing: lista artykułów

Lorem ipsum dolaor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

5 rzeczy które powinieneś zrobić, aby nie zostać bezrobotnym magistrem

5 rzeczy które powinieneś zrobić, aby nie zostać bezrobotnym magistrem

Co jakiś czas media przywołują wizerunek magistra, który pomimo dyplomu prestiżowej uczelni jest bezrobotny, pracuje na kasie w supermarkecie lub w akcie desperacji wyjeżdża za granicę. Sytuacja na rynku pracy zmienia się tak dynamicznie, że w trakcie 5 lat, w czasie których zdobywamy wykształcenie nasz kierunek może stać się całkowicie bezwartościowy z pespektywy pracodawcy. W Youngpro.pl prezentujemy 5 rzeczy, które powinien zrobić student aby uniknąć takiego losu.

Mars wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Mars wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Mars w Polsce zajął 6 miejsce na Liście Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2015, według Instytutu Great Place to Work®. W tym roku po raz pierwszy spółki z grupy Mars, Incorporated w Polsce (Mars Polska, Wrigley Poland, Royal Canin Polska) zostały wspólnie ocenione przez swoich Współpracowników. Mars znalazł się na liście jako jedyna firma z branży FMCG i wyróżniony został w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników

Własny biznes po studiach? Pamiętaj o ewidencji sprzedaży detalicznej

Własny biznes po studiach? Pamiętaj o ewidencji sprzedaży detalicznej

Własny biznes po studiach jest marzeniem wielu absolwentów i studentów uczelni wyższych. Niezależność, szybki i wszechstronny rozwój zawodowy, elastyczne godziny pracy – to kusząca perspektywa. Zarządzanie przedsiębiorstwem, nawet niewielkim, wiąże się jednak z pewnymi obowiązkami. Szczególnie, jeśli prowadzimy sprzedaż detaliczną, którą, po przekroczeniu limitu obrotów, należy rejestrować za pomocą urządzenia fiskalnego.

Polecane oferty