Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Marketing: lista artykułów

Lorem ipsum dolaor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

5 aplikacji, które pomogą Ci znaleźć pracę.

5 aplikacji, które pomogą Ci znaleźć pracę.

Rekrutacja 2.0 to już standard. Praktycznie większość studentów i absolwentów rozpoczyna poszukiwania pracy od internetu. Jednak w czasach gdy liczy się mobilność, również rynek pracy musi się dostosować. Dlatego prezentujemy 5 przydatnych aplikacji mobilnych, które pomogą przy poszukiwaniu pracy.

Praktyki zagraniczne w Rumunii, wywiad z Oliwią Mandziuk

Praktyki zagraniczne w Rumunii, wywiad z Oliwią Mandziuk

Oliwia zdecydowała się na praktyki zagraniczne w kraju, który wielu Polakom kojarzy się z Drakulą oraz Romami. Jaki to kraj? Czy postawienie wszystkiego na jedną kartkę okazało się dla niej źródłem życiowych oraz zawodowych doświadczeń? O niekoniecznie mrożącej krew w żyłach, ale równie ekscytującej przygodzie na łamach youngpro.pl opowiada była praktykanta z AIESEC (obecnie – Global Citizen).

Złap rozwój z Cognitis

Złap rozwój z Cognitis

Czy piątki w indeksie wystarczą, aby otrzymać idealną pracę tuż po studiach? Pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę na aktywności wykraczające poza mury uczelni. Warto więc wykonać krok i zrobić coś ponad programowe minimum. Taką możliwością jest Stowarzyszenie Cognitis, które zrzesza aktywnych studentów, pragnących rozwijać zarówno umiejętności menedżerskie jak i własną osobowość - podkreśla podczas rozmowy z youngpro.pl – Magdalena Jagielska, odpowiedzialna za marketing oraz Public Relations w Cognitis. O czym należy pamiętać łapiąc konsulting razem z Cognitis? Co zrobić, aby było to idealne miejsce dla Ciebie? Zapraszamy do lektury.

Polecane oferty