Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Znamy 4 polskich uczestników International Student Business Forum

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_768364003d1226932.jpg
Znamy 4 polskich uczestników International Student Business Forum

Czworo studentów z Polski znalazło się wśród laureatów VII edycji programu International Student Business Forum organizowanego przez firmę doradczą Deloitte. Zwycięzcy z 18 krajów świata spotkają się w marcu w Bangkoku na kilkudniowych warsztatach.

Do udziału w VII edycji programu International Student Business Forum organizowanego przez firmę Deloitte, jedną z największych na świecie firm doradczo-audytorskich, zgłosiło się ponad 500 studentów z całego kraju. W kilkuetapowej rekrutacji pod uwagę brano wiedzę merytoryczną kandydatów, ich zdolności analityczne, umiejętności pracy w zespole, zainteresowania oraz potencjał przywódczy. W konkursie studenci zmagali się w czterech zakresach tematycznych - poinformował rzecznik AGH, Bartosz Dembiński.

W kategorii Rachunkowość i Audyt zwyciężyła Julia Kucharska z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Z kolei Jacek Podlewski z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie był najlepszy w kategorii Doradztwo dla Instytucji Finansowych. Natalia Ogorzałek ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wygrała w tematyce fuzji i przejęć, a inny student SGH, Piotr Jakubowski - triumfował w kategorii konsulting.

Zwycięzcy regionalni z 18 krajów, w tym czterech finalistów z Polski, spotkają się w marcu na kilkudniowych warsztatach w Bangkoku, podczas których będą oni rozwiązywać rzeczywiste problemy biznesowe. Spotkanie laureatów w Tajlandii ma dawać także okazję pracy w wielokulturowym zespole oraz poznanie najnowszych koncepcji biznesowych.

– Rekrutacja do programu była dla mnie wyzwaniem nie tylko pod względem merytorycznym, ale też pod względem umiejętności miękkich, którymi musieliśmy się wykazać, a które w dzisiejszym świecie stają się coraz ważniejszym aspektem w biznesie. Spotkanie się ze studentami z 18 krajów oraz sprawdzenie się w międzynarodowym środowisku, którą daje ISBF, stwarza wyjątkową szansę zdobycia kolejnych doświadczeń zawodowych oraz zawiązania nowych znajomości – powiedziała Julia Kucharska, jedna z laureatek konkursu.

PAP Nauka w Polsce

Komentarze uczestników zeszłorocznego forum, które miało miejsce w Atenach:

2013-01-20 ,