Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Zgarnij nagrodę za pracę o etyce biznesu!

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_72182a5b8d8045550.jpg
Zgarnij nagrodę za pracę o etyce biznesu!
Już po raz VII Konferencj Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego przeprowadzą konkurs Verba Veritatis na najlepszą pracę dyplomową z zakresu etyki biznesu. Do wygrania atrakcyjna nagroda finansowa.

Konkurs skierowany jest do wszystkich absolwentów studiów dyplomowych, podyplomowych i doktorskich na uczelniach państwowych lub prywatnych. Co więcej, nie trzeba być tegorocznym absolwentem - do udziału w rywalizacji mogą zostać zgłoszone prace obronione po roku 2008.

Ideą konkursu, jak tłumaczą organizatorzy, jest zachęcanie przyszłych przedsiębiorców do postaw etycznych, odpowiedzialnych i zgodnych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Organizatorzy mają nadzieję, że taka forma konkursu będzie doskonała platformą wymiany poglądów oraz doświadczeń pomiędzy absolwentami szkół wyższych a podmiotami gospodarczymi.

Zakres przedmiotowy zgłaszanych prac został podzielony na różne grupy tematyczne:
  • corporate governance; 
  • komunikacja społeczna (marketing społeczny, reklama społeczna, itp.); 
  • stosowanie dobrych praktyk na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance, w tym branży pożyczkowej, pośrednictwa kredytowego, finansowego, doradztwa finansowego, planowania finansowego, bankowości, zarządzania wierzytelnościami, zarządzania informacją gospodarczą i ubezpieczeń; 
  • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).

Patronat honorowy nad konkursem objęły m.in. Komisja Nadzoru Finansowego, Ministerstwo Gospodarki czy też Rzecznik Praw Obywatelskich. Łączna pula nagród tegorocznej edycji konkursu to 7 tys. zł, jednak organizatorzy zastrzegają, że może ona zostać rozszerzona. 

Jeżeli jesteś autorem pracy, która pasuje do powyższych kryteriów to musisz się spieszyć - przyjmowanie zgłoszeń trwa tylko do 30 września 2012 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.
2012-09-14 ,