Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Zaprojektuj logo Centrum Nowoczesności

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_b00cd1280f6722365.jpg
Zaprojektuj logo Centrum Nowoczesności

Rusza konkurs na logotyp Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”. Od 10 lutego do 25 marca 2012 roku można zgłaszać swoje propozycje. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Ponadto „Młyn Wiedzy” zamierza także organizować stałe, cykliczne konkursy dla najmłodszych. Pierwszy już dziś.

- Celem konkursu jest zaprojektowanie logotypu dla Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”, który będzie popularyzować naukę i osiągnięcia techniczne, stosując nowoczesne i interaktywne metody przekazu – mówi dyrektor instytucji Monika Wiśniewska. – Konkurs ma charakter zamknięty. Skierowany jest do studentów, doktorantów lub absolwentów uczelni i wydziałów artystycznych oraz firm zajmujących się grafiką projektową. Każdy z uczestników może maksymalnie zgłosić trzy zestawy prac.

Prace konkursowe należy przedstawić na planszach A3, na których znajdzie się:

  • znak w wersji barwnej mieszczący się w polu 15cm x 15cm i jego zmniejszona wersja w polu 1,5cm x 1,5cm
  • znak w wersji czarno-białej mieszczący się w polu 15cm x 15cm i jego zmniejszona wersja w polu 1,5cm x 1,5cm
  • projekt wizytówki zawierającej znak – logo
  • projekt papieru firmowego zawierającej znak – logo

Plansze należy opatrzyć godłem złożonym z ośmiu znaków (cyfry i litery) – wpisanym w prawym dolnym rogu na przedzie planszy. Na odwrocie jednej z plansz należy nakleić kopertę z godłem zawierającą wypełnione zgłoszenie konkursowe (zał. 2) oraz oświadczenie (zał.3). Załączniki można pobrać ze strony internetowej Centrum Nowoczesności centrumnowoczesnosci.org.pl.

Ponadto należy dołączyć wersję elektroniczną logo w formatach:

  • JPG RGB 72 DPI, format A5
  • wersję wektorową zapisaną w pliku AI lub CDR

W konkursie przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 5 tys. zł brutto oraz dwa wyróżnienia – nagrody rzeczowe o wartości 400 zł.

Prace konkursowe można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”: 87-100 Toruń, Plac Teatralny 7 z dopiskiem na kopercie „Konkurs na logo CN Młyn Wiedzy”, w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca 2012 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 marca 2012 roku. Zwycięzcy zostaną zawiadomieni pisemnie. Ponadto informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej centrumnowoczesnosci.org.pl.

- To nie koniec konkursowych atrakcji przygotowanych przez Centrum Nowoczesności „Młyn wiedzy”. W celu propagowania nauki będziemy urządzać konkursy dla wszystkich zainteresowanych. Najbardziej zależy nam na udziale dzieci. Chcemy je w ten sposób zachęcić do poznawania ciekawych zjawisk naukowych, a w przyszłości do odwiedzenia naszych Młynów – dodaje Karolina Bednarek, specjalista ds. promocji i marketingu Centrum Nowoczesności. – Pytanie konkursowe i regulamin tego konkursu jest dostępny na naszej stronie internetowej centrumnowoczesnosci.org.pl.

2012-02-10 ,