Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Youth to Business Forum – po raz pierwszy w Poznaniu

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_6798c64c824714547.jpg
Youth to Business Forum – po raz pierwszy w Poznaniu

Youth to Business Forum to projekt organizowany przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Jest on połączeniem konferencji i dyskusji panelowych ze specjalistycznymi szkoleniami i spotkaniami networkingowymi i skierowany do studentów z całego Poznania.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2013 roku w jednej z poznańskich sal konferencyjnych. Jego celem jest zbudowanie dialogu między specjalistami ze świata biznesu, a młodzieżą z ogromnym potencjałem oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku firm wśród młodych ludzi.

Tematyka konferencji oraz warsztatów skoncentrowana będzie na: rozwijaniu umiejętności miękkich, poszerzania wiedzy biznesowej przystosowanej do obecnych realiów rynkowych oraz efektywnego kierowania zespołem. Swój głos zabiorą przedstawiciele firm oraz środowisk akademickich. Dwudniowe warsztaty mają stać się połączeniem między biznesem, a środowiskiem akademickim i dać możliwość studentom zwiększenia ich konkurencyjności na rynku pracy.

Powstanie Youth to Business Forum możliwe jest dzięki pracy i zaangażowaniu członków AIESEC, największej organizacji studenckiej na świecie, zrzeszającej ponad 60 000 studentów w 113 krajach na ponad 2100 uniwersytetach. Dzięki takiej sieci kontaktów organizatorzy mogą czerpać z doświadczenia państw takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Brazylia i Egipt oraz wiele innych, w których projekt odnosi duże sukcesy, zarówno wśród studentów, jak i też firm.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.youthtobusiness.pl

2012-12-18 ,