Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

W Poznaniu rusza konkurs „Studencki Pierwszy Krok”

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_d9a8b4a1517809159.jpg
W Poznaniu rusza  konkurs „Studencki Pierwszy Krok”

„Studencki Pierwszy Krok” to konkurs organizowany na terenie Poznania, przez Fundację „Wspieramy Wielkich Jutra”, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu  oraz Wielkopolski Klubu Kapitału. 

W ramach konkursu, studenci z Poznania mają okazję powalczyć o atrakcyjne praktyki w renomowanych firmach, organizacjach rządowych i pozarządowych. Dla najlepszych uczestników przewidziane są dodatkowe nagrody rzeczowe.

Do tego,, że  co raz trudniej znaleźć ciekawą ofertę pracy w dobrze prosperującej firmie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać.  Dla studentów sam udział w konkursie, jak i wygrana, dają możliwość zdobycia cennego doświadczenia, oczekiwanego przez przyszłych pracodawców. Z kolei fundatorzy praktyk mają szansę znaleźć ciekawe pomysły na rozwiązanie nurtujących ich problemów,  zyskać nowe, ciekawe spojrzenie na świadczone przez siebie usługi czy portfel produktów.

W programie udział mogą brać studenci studiów pierwszego, drugiego  oraz III stopnia , (bez względu na charakter studiów, kierunek czy specjalizację).

Patronem medialnym projektu jest portal Youngpro.pl.

Konkurs startuje 10 kwietnia br. Szczegóły już wkrótce na stronach: http://www.fundacjawspieramywielkichjutra.pl/ i http://www.preinkubator.amu.edu.pl/.

2013-04-09 ,