Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Trwają zapisy na Letnie Praktyki Badawcze

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_454223a8e05078903.jpg
Trwają zapisy na Letnie Praktyki Badawcze
Studenci i doktoranci, którzy chcieliby wziąć udział w wakacyjnych interdyscyplinarnych warsztatach, mogą się zgłaszać do udziału w Letnich Praktykach Badawczych. Podczas nich matematyczny sposób myślenia wykorzystywany będzie do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji.

Letnie Praktyki Badawcze umożliwiają rozpoczęcie działań naukowych już w czasie studiów. Praktyki skierowane są do osób interesujących się ekonomią, informatyką, matematyką, a także innymi naukami technicznymi. "Zapewniamy pracę w interdyscyplinarnych grupach projektowych oraz udział w licznych wykładach i szkoleniach. Każdy projekt kończy się stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy. Nasze działania wzorowane są na brytyjskich doświadczeniach industrial mathematics" - informują organizatorzy.

 

Podczas praktyk mają być organizowane liczne wykłady i szkolenia w zakresie m.in. autoprezentacji czy tworzenia dokumentacji. Każdy projekt kończy się stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy.

 

Letnie Praktyki Badawcze organizowane są przez: Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Odbywają się w okresie lipiec-wrzesień 2014 r. w Warszawie. Osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie i realizację Praktyk to członkowie Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów

 

Pierwszy termin nadsyłania aplikacji upływa 31 marca. Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl

 

Źródło: PAP - Nauka w Polsce

2014-03-14 ,