Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Trwają poszukiwania najlepszego zagranicznego studenta w Polsce

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_454223a8e06610133.jpg
Trwają poszukiwania najlepszego zagranicznego studenta w Polsce
Studenci zagraniczni, którzy studiują w Polsce mogą zgłaszać się do udziału w konkursie INTERSTUDENT 2013. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 października.

Konkurs INTERSTUDENT 2013 jest skierowany do studentów zagranicznych, studiujących w polskich uczelniach na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich (w uczelniach publicznych i niepublicznych); na studiach w języku polskim i języku obcym, których działalność wzbogaca lokalne środowisko akademickie i buduje pomosty między kulturami.
 
Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych.
 
Konkurs INTERSTUDENT jest organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.
 
"Na studia do Polski przyjeżdża coraz więcej młodzieży z zagranicy. Grupa ta liczy już ponad 29 tys. studentów. Studenci zagraniczni stali się integralną, choć nie zawsze docenianą, częścią polskiego środowiska akademickiego. Konkurs INTERSTUDENT to pierwsza w Polsce tego typu inicjatywa, która w pełni koncentruje się na środowisku studentów zagranicznych w Polsce" - informują organizatorzy na internetowej stronie konkursu.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 października 2013 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Nagród Studenckich Parlamentu Studentów RP 8 listopada 2013 r.
 
Nagrody przyznane będą osobno dla studiów licencjackich lub inżynierskich, studiów magisterskich i studiów doktorskich.
 
Więcej informacji na stronie Study in Poland.  

2013-10-01 ,