Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Studenckie Koło Naukowe TAX zaprasza na Majówkę Podatkową

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_db6afe210f6037203.jpg
Studenckie Koło Naukowe TAX zaprasza na Majówkę Podatkową

Studenckie Koło Naukowe TAX już po raz piąty zaprasza do wzięcia udziału w Majówce Podatkowej - cykl wykładów, warsztatów, case study oraz szkoleń poświęconych podatkom. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie postrzeganej stereotypowo jako trudnej i nudnej tematyki podatkowej w przystępny i atrakcyjny sposób oraz chęć zainteresowania nią studentów.

Pierwsza Majówka Podatkowa miała miejsce w maju 2008 roku, przeprowadzono wówczas trzy wykłady. Z roku na rok Majówka wzbudzała coraz większe zainteresowanie, coraz więcej prestiżowych firm zajmujących się doradztwem podatkowym wyrażało chęć  współpracy. W ramach  ostatnich czterech edycji uczestnicy mieli okazję wysłuchać ekspertów z takich firm jak: BT&A, Ernst&Young, Grant Thornton, KZWS – RSM International, KPMG, PricewaterhouseCoopers czy TPA Horwath.

Dziś Majówka Podatkowa to już renomowane wydarzenie, popularne zarówno wśród miłośników podatków, jak i osób, które się nimi mniej interesują. Majówka chwalona jest za wysoki poziom merytoryczny organizowanych zajęć, uczestnicy mają bowiem okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną, ale także poznać tematykę podatkową od strony praktycznej. Zaproszeni goście przedstawiają problemy z jakimi na co dzień zmagają się doradcy podatkowi, organy podatkowe, ale także zwykli podatnicy.

Na tegoroczną Majówkę Podatkową składa się 6 warsztatów, które rozpoczną się już 23 kwietnia, a potrwają do 10 maja. Tegoroczne wykłady zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli następujących instytucji: BT&A, Ernst&Young, Grant Thornton, Krajową Izbę Doradców Podatkowych oraz Roedl&Partner. Na tegorocznych zajęciach uczestnicy zdobędą wiedzę na temat podatkowych aspektów cen transferowych,  dowiedzą się jak korzystać z interpretacji podatkowych, co zrobić, aby zostać doradcą podatkowym, a nawet jak  poradzić sobie w sporach z organami podatkowymi.

– Interesujesz się podatkami? Chcesz się nimi zająć w przyszłości? Nurtują Cię jakieś pytania dotyczące podatków? Jeśli tak, to Majówka Podatkowa jest właśnie dla Ciebie! Przyjdź, spotkajmy się na warsztatach już 23 kwietnia! – zachęcają do udziału organizatorzy.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody i certyfikaty.

Więcej informacji pod adresem: www.majowkapodatkowa.ue.poznan.pl

2012-04-19 ,