Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Studencka szansa na rok studiów w Australii

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_9434dbd4054716156.jpg
Studencka szansa na rok studiów w Australii
Studenci mają szansę na rok bezpłatnych studiów w Australii. Wszyscy chętni powinni wziąć udział w międzynarodowym konkursie, w którym zaprojektują cyfrową pocztówkę ilustrującą ich przyszłość i pokażą, jak nauka w Australii pomoże im w realizacji planów.

Australijski rząd ogłosił właśnie konkurs internetowy pod nazwą „Win your Future Unlimited” dla studentów z całego świata. Konkurs potrwa do 18 listopada 2013 r.
 
Główna nagroda obejmuje rok studiów w Australii w 2014 r. oraz m.in. opłacenie przelotów, czesne, zakwaterowanie, stypendium, staż. Szansę otrzyma tylko jeden student lub studentka.
 
Kandydaci, w ramach konkursowego zadania, muszą zaprojektować cyfrową pocztówkę, w której pokażą, jak widzą swoją przyszłość i jak nauka w Australii pomoże im w realizacji planów.
 
Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, powinny wejść na stronę www.futureunlimited.com.au. Następnie w czterech krokach mogą stworzyć swoją cyfrową pocztówkę: dodać zdjęcie, ilustracje, opisać w maksymalnie 50 słowach swoje aspiracje dotyczące przyszłości, odpowiedzieć na kilka prostych pytań i przesłać pocztówkę.
 
Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 17 grudnia 2013 roku. Przedtem siedmiu finalistów poleci do Australii na dwutygodniową wizytę, w trakcie której spotkają się oni z przedstawicielami instytucji szkolnictwa wyższego z całego kontynentu.
 
Konkurs, nad którego przebiegiem czuwa Australian Trade Commission, jest organizowany przy wsparciu 21 instytucji szkolnictwa wyższego i jednostek prowadzących szkolenia z Australii oraz: Educational Testing Services (ETS), National Australia Bank, Qantas, Telstra, University of New South Wales.
 
2013-10-04 ,