Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Studencką internetową grę biznesową czas zacząć

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_558e1433403006114.jpg
Studencką internetową grę biznesową czas zacząć
Studenci z całego świata mogą wziąć udział w szóstej edycji międzynarodowej, internetowej gry z zakresu bankowości - "Ace Manager”. Rejestracja rozpoczęła się 15 października. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy euro.

Uczestnicy - studenci z całego świata będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu bankowości, dobrą organizacją pracy i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji.
 
W grze mogą wziąć udział studenci, którzy nie ukończyli 26 roku życia, bez względu na kierunek ich studiów. Nabór rozpoczął się 15 października i potrwa do 10 kwietnia 2014 roku. Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie drużyny na stronie internetowej konkursu: www.acemanager.bnpparibas.com.
 
"Udział w Ace Manager to wyjątkowa szansa na wzbogacenie wiedzy z zakresu finansów, bankowości, marketingu i zarządzania, a także doskonalenie umiejętności językowych w ramach business english" – mówi Agnieszka Gołąb-Stanikowska, specjalista ds. rekrutacji i rozwoju zawodowego w BNP Paribas Banku, koordynująca program Ace Manager w Polsce. "Ciekawy scenariusz gry toczącej się w wirtualnym świecie sprawia, że konkurs jest niezwykle ekscytujący i angażujący" – dodaje.
 
Pierwszy etap gry rozpocznie się 17 kwietnia 2014 roku i potrwa trzy tygodnie. W tej edycji konkursu drużyny w trzyosobowym składzie zmierzą się z siedmioma case studies z obszarów, w których BNP Paribas prowadzi swoją działalność: Corporate & Investment Banking, Investment Solutions oraz Retail Banking. Rywalizacja toczyć się będzie w wirtualnym świecie „Universe – City”, gdzie uczestnik stawiany jest przed problemami spotykanymi w realnym świecie.
 
Trzy drużyny z największą liczbą punktów spotkają się w maju 2014 roku w wielkim finale. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro.
 
W piątej edycji konkursu Ace Manager wzięło udział ponad 19 tys. studentów ze 136 krajów, w tym 283 osoby z Polski. Najwięcej studentów zgłosiło się z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (52) z Uniwersytetu Warszawskiego (37) oraz Szkoły Głównej Handlowej (35). Finał odbył się w trzech miastach jednocześnie: Moskwie, Bombaju i Singapurze. Zwycięzcą edycji okazała się drużyna z Indii.
 
2013-10-16 ,