Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Ruszyła VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej Lexpert

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_d80cd7030d6785158.jpg
Ruszyła VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej Lexpert

Dr Krystian Ziemski & Partners oraz  Koło Naukowe Administratywistów "Ad rem" działające przy Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu zapraszają studentów i absolwentów wydziałów prawa i administracji do wzięcia udziału w 7 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Lexpert”.

Od wielu lat konkurs „Lexpert” cieszy się niebywałym zainteresowaniem uczestników, ze względu na jego niepowtarzalną atmosferę, możliwość autopromocji, poszerzenia umiejętności  i wiedzy prawniczej oraz wygrania wspaniałych i przydatnych nagród.

Tegoroczny Lexpert składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy konkursu zobowiązani są do napisania pracy konkursowej – glosy do wyroku sądowego przedstawionego przez organizatora konkursu. Termin nadsyłania zgłoszeń wraz z pracami konkursowymi upływa 21 maja. Druga część Konkursu – Finał, odbędzie się 5 czerwca.

Wyroki sądowe opublikowane zostały na stronie organizatora konkursu www.lexpert-2012.blogspot.com. Szczegółowe informacje na temat konkursu, warunków zgłoszeń, jego regulaminu oraz nagród znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.lexpert-2012.blogspot.com.

Lexpert to znakomita okazji rozwinięcia kariery studenta i absolwenta. Zapraszamy zatem do zaprezentowania swoich umiejętności, zdobycia prestiżu i atrakcyjnych nagród ufundowanych przez liczne grono sponsorów.

2012-05-07 ,