Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Ruszył portal TV Laboratoria

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_41352c0b748005139.jpg
Ruszył portal TV Laboratoria

Filmy prezentujące postaci polskich naukowców, a także materiały filmowe o polskiej nauce i uczelniach można oglądać, a także zamieszczać, na portalu TV Laboratoria. Projekt ma na celu popularyzację nauki i biznesu.

Portal (dostępny pod adresem www.laboratoriatv.net) ma zmobilizować młodych ludzi, zwłaszcza tych zaciekawionych nauką, do dzielenia się swoimi doświadczeniami, obserwacjami i osiągnięciami. Misją TV Laboratoria jest nie tylko docieranie z kamerą do intrygujących ludzi i miejsc, ale również zachęcenie internautów do aktywnej dyskusji, prezentowania swoich nagrań i ich komentowania.

Swoją twórczość filmową można prezentować kategoriach takich jak: badania i eksperymenty, ciekawostki, wydarzenia, ludzie i blogi, inwestycje w nauce, zjawiska, z życia uczelni, z życia firmy czy rozrywka.

– Naszą działalność dedykujemy wszystkim tym, którzy nie boją się podjąć wyzwania, jakim jest przedstawianie tych dwóch światów (biznesu i nauki - PAP) w ciekawy sposób  poinformowali PAP twórcy projektu.

Partnerem i współtwórcą portalu jest Laboratoryjny Serwis Informacyjny www.laboratoria.net, który promuje branżę laboratoryjną. Jest to platforma łącząca naukę i biznes, skierowana do osób zawodowo związanych z branżą laboratoryjną oraz do innych osób poszukujących informacji z tego zakresu.

Misją serwisu jest również popularyzacja nauki wśród ludzi młodych, wkraczających w świat badań i wiedzy branżowej. Treść serwisu przygotowywana jest w ścisłej współpracy ze specjalistami z branży laboratoryjnej - ekspertami naukowymi i badaczami oraz producentami, dystrybutorami zajmującymi się na co dzień zagadnieniami dotyczącymi techniki laboratoryjnej.

PAP - Nauka w Polsce

2012-04-27 ,