Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Rusza kolejna edycja konkursu "Działaj razem z Praca@Danone"

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_a62df9c851625949.jpg
Rusza kolejna edycja konkursu
Rozpoczęła się druga edycja konkursu "Działaj razem z Praca@Danone", którego celem jest promocja studenckiej aktywności. Uczestniczyć mogą organizacje studenckie i koła naukowe z całej Polski. Zgłoszenia można przesyłać do 20 listopada.

Nie od dziś wiadomo, że przynależność do różnego rodzaju organizacji studenckich może być nie tylko nobilitująca, ale także stanowić przepustkę do lepszej kariery. Tak może być również w przypadku członków kół naukowych, które wezmą udział w konkursie organizowanym przez Danone.

To już druga edycja konkursu, w którym łączna pula nagród wynosi ponad 10 tys. zł. Ale to nie jedyna korzyść, jaką można osiągnąć poprzez udział w konkursie. Jak mówi Izabela Miklaszewska reprezentująca Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi "Experience" przy Politechnice Łódzkiej, konkurs jest przede wszystkim okazją do zaprezentowania działalności kół.
- Udział w konkursie przełożył się na widoczny wzrost popularności naszego koła - tłumaczy Izabela.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu, trzeba wysłać zgłoszenie do 20 listopada 2012 r. Następnie na uczestników czekają dwa etapy: w dniach 22 listopada - 6 grudnia fani profilu Praca@Danone na Facebooku będą głosować na ośmiu najlepszych uczestników, spośród których jury wybierze zwycięzców konkursu.

- Zaprezentowaną działalność finalistów ocenimy przez pryzmat naszych wartości, którymi są humanizm, otwartość, bliskość i entuzjazm - ujawnia Łukasz Trzeszczkowski, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy w firmie Danone.

Każde ze zwycięskich kół naukowych otrzyma 3 tys. zł do podziału, jednak nagroda nie będzie przyznawana w tradycyjny sposób - te pieniądze bowiem będzie można przeznaczyć na rozwój członków zwycięskich organizacji. Oprócz tego przewidziane są nagrody dodatkowe.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć profilu "Praca@Danone" na Facebooku.


2012-10-29 ,