Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Rekrutacja i selekcja – nowy kierunek w Koźmińskim

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_554a4488858523728.jpg
Rekrutacja i selekcja – nowy kierunek w Koźmińskim
HR należy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów zawodowych w Polsce, dlatego studia podyplomowe w tym zakresie mogą okazać się nieocenioną inwestycją w siebie. Akademia Leona Koźmińskiego rozpoczęła nabór na nowy kierunek studiów: HR – rekrutacja i selekcja. Zapisy trwają do 15 września.

Do szerokiej oferty kierunków Center of Excellence ALK dołączyły nowe, interesujące studia dla osób pragnących zostać konsultantami HR bądź chcących poszerzyć swoje obecne kompetencje w tej dziedzinie. Od profesjonalizmu i skuteczności takich konsultantów zależy realizacja polityki zatrudnieniowej w wielu przedsiębiorstwach, stąd też dobrze przygotowany pracownik obszaru HR staje się niezwykle wartościowy na rynku pracy.

Celem studiów jest wykształcenie profesjonalnych konsultantów ds. rekrutacji stałych, którzy z powodzeniem będą realizować projekty HR w firmach i agencjach zatrudnienia.

Ponadto absolwenci studiów uzyskają profesjonalne przygotowanie do samodzielnej realizacji nawet najbardziej skomplikowanych działań rekrutacyjnych. Główny zakres umiejętności będzie obejmował prowadzenie wywiadu kompetencyjnego i poszukiwań bezpośrednich oraz działań w assessment center. Zdobyta wiedza pozwoli także rozwinąć techniki sprzedażowe ułatwiające budowanie stałych relacji z klientami.

Gwarancją wysokiej jakości kształcenia w Akademii Leona Koźmińskiego jest wysoce wyspecjalizowana kadra złożona z najlepszych ekspertów na rynku, w dużej części praktyków, na co dzień przygotowujących konsultantów do pracy.

Szczegółowe informacje na temat studiów znajdują się pod adresem:
http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/#HR|pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/rekrutacja-i-selekcja/o-studiach/|pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/rekrutacja-i-selekcja/o-studiach/


2013-07-05 ,