Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznański piknik psychologiczny

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_1e396a6f797426857.jpg
Poznański piknik psychologiczny

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej odkryje tajemnice psychologii przed mieszkańcami Poznania. Jak rozpoznać kiedy ktoś kłamie? Jakie są fakty i mity dotyczące hipnozy? Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają uczestnicy Pikniku psychologicznego, który odbędzie się w sobotę 25 maja w siedzibie uczelni, przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Piknik psychologiczny to propozycja otwartych wykładów, warsztatów i bezpłatnych konsultacji z terapeutami dla wszystkich mieszkańców Poznania. Dorośli dowiedzą się między innymi, jakie są i z czego wynikają trudności w rozmawianiu z młodzieżą na tematy związane z seksualnością, a także jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.  Z kolei młodzież porozmawia z edukatorem seksualnym o akceptacji własnego ciała i stosunku do ludzkiej cielesności.

Uczestnicy poznają praktyczne zastosowanie psychologii. W trakcie warsztatów sprawdzą na przykład, jak badać oglądalność reklam. Wezmą udział w eksperymencie z wykorzystaniem eye-trackera – urządzenia, które pozwala m.in. przeprowadzać badania ruchu gałek ocznych i pozwala określić, co najbardziej przyciąga naszą uwagę.

Najmłodsi znajdą szereg atrakcji w specjalnie dla nich przygotowanym kąciku malucha, w którym przez cały czas trwania Pikniku odbywać się będą zabawy i warsztaty. Gościem specjalnym kącika malucha będzie Magdalena Wasylik, która podkłada głos w ulubionej dziecięcej kreskówce „Świnka Peppa".

Piknik to także dobra okazja dla kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów, aby poznać uczelnię, spotkać się ze studentami, którzy opowiedzą o kierunkach w SWPS oraz zaprezentują projekty, które realizują w ramach kół naukowych. Przyszli studenci wezmą udział w bezpłatnych lekcjach gry w sqasha oraz zwiedzą pracownie uczelni.

Dodatkowe informacje: www.swps.pl w zakładce Poznań.

2013-05-16 ,