Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

POZNAŃ: Warsztaty językowe AIESEC University

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_4edcc461de7396495.jpg
POZNAŃ: Warsztaty językowe AIESEC University

Każdy z nas robi postanowienia noworoczne. Jeśli na Twojej liście znalazła się nauka języków obcych, mamy coś dla Ciebie. 4 lutego w Poznaniu, po raz kolejny odbędą się warsztaty językowe AIESEC University. Ze względu na swoją atrakcyjną cenę i nietypową formę, jest to alternatywa dla innych kursów.

Warsztaty językowe AIESEC University są prowadzone przez native speakerów, młodych ludzi, którzy przyjeżdżają do nas często z drugiego końca świata, np. z z Brazylii, Guatemali, Chin. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim, co daje słuchaczom okazję do szkolenia nie jednego, ale dwóch języków w tym samym czasie. Kurs trwa osiem tygodni, zajęcia odbywają się w WSHiU, dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Już teraz możesz nauczyć się angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i arabskiego w cenie 249 zł!

Czym różni się oferta AIESEC? Przede wszystkim uczestnicy mają niezwykłą okazję do poznania osób z innych, często egzotycznych krajów. Ale zajęcia w klasach to nie wszystko. Poza nimi odbywają się tzw. Language Tours, zajęcia w terenie, w czasie których uczestnicy poznają język od jeszcze bardziej praktycznej strony - podczas codziennych czynności, w sklepie, na ulicy czy w pubie. Ponieważ nauczyciele AIESEC University, to młodzi, otwarci ludzie, kurs można zakończyć nie tylko z głową pełną nowych słówek, ale też międzynarodowymi znajomościami i lepszą wiedzą o kulturze innych krajów. Nauka przez zabawę, zajęcia nastawione na konwersację i ciekawe znajomości.

Zapisy na stronie www.learnbyplay.pl do 31 stycznia!

2013-01-22 ,