Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznań: Ogólnopolski Studencki Festiwal Artystyczny Market Art

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_c6045c296f7397521.jpg
Poznań: Ogólnopolski Studencki Festiwal Artystyczny Market Art

Już w kwietniu odbędzie sie pierwszy Ogólnopolski Studencki Festiwal Artystyczny Market Art, który ma na celu umożliwić studentom wyjście ze swą twórczością poza ramy uczelni. 

Konkurs, na który swe prace mogą przesyłać studenci z całej Polski, odbędzie się 18 i 19 kwietnia w niebanalnej przestrzeni jaką stanowi Stary Browar - miejsce, gdzie biznes spotyka się ze sztuką. Prace wykonane dowolną techniką, powinny odpowiadać na pytanie „Market czy Art?”. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne, a dziesięć wyróżnionych osób będzie mogło liczyć na wsparcie ze strony organizatorów przy promocji swych prac. Konkurs połączony zostanie z bezpłatnym panelem konferencyjnym, wykładami oraz warsztatami, które odnosić się będą do relacji kształcenia na uczelniach artystycznych z rynkiem pracy. Wystawę z nagrodzonymi pracami mieszkańcy miasta oraz wszyscy zainteresowani spoza Poznania, będą mogli oglądać do 26 kwietnia.

– Studenci uczelni artystycznych w Polsce, mierzą się z presją promowania siebie jako artystów, uprawiania PR-u własnych dokonań, stawania w szranki z konkurencją, dostania się do operatywnej i skutecznej galerii, by zaistnieć na rynku sztuki i odnieść tzw. sukces. Wciąż palące pozostaje pytanie, czy uczelnia o profilu artystycznym powinna kształcić także w kierunku autopormocji i autmarketingu? Nauczać skuteczności, pisania atrakcyjnych biogramów, przekonujących listów motywacyjnych itp.? Jak sensownie pogodzić dociekania artystyczne z managmentem? Czy to w ogóle możliwe? – powiedziała dr Marta Smolińska, opiekun merytoryczny wydarzenia.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Youngpro.pl.

18-19.04.2013, Poznań, Stary Browar, Słodownia+1

www: http://www.marketartfestival.pl

Facebook: https://www.facebook.com/MarketArtFestiwal

Zgłoszenia: konkurs@marketartfestival.pl

2013-01-28 ,