Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznań: Jeszcze tylko 4 dni potrwają zapisy do udziału w WorkGate 2012

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_6f54ed77296122860.jpg
Poznań: Jeszcze tylko 4 dni potrwają zapisy do udziału w WorkGate 2012

Już 29 listopada w Concordia Design w Poznaniu na studentów czekają praktyczne warsztaty WorkGate 2012 – I edycja projektu zainicjowanego przez Miasto Poznań, poznańskie centra BPO/SSC takie jak Carlsberg ASC, Ciber, Franklin Templeton Investments Poland, IKEA Business Service Center, MAN Accounting Center, Wikia oraz firmę rekrutacyjną Grafton Recruitment.

Celem projektu jest  stworzenie platformy pomiędzy firmami poszukującymi wartościowych pracowników, a studentami wchodzącymi na rynek pracy. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy w prężnie rozwijającym się w Polsce sektorze usług dla biznesu. Podczas warsztatów studenci dowiedzą się między innymi na co zwraca się uwagę podczas rozmów kwalifikacyjnych, jak organizować pracę w zespole, a także poznają metody skutecznej komunikacji w przedsiębiorstwie.

– Tworząc nowe miejsca pracy w jednej z najdynamiczniejszych branż w gospodarce, kreujemy szanse młodym ludziom na rozwój i pracę w międzynarodowych strukturach – mówi Wojciech Skrudlik Dyrektor MAN Accounting Center.  W latach 2009-2011 w Europie Środkowo-Wschodniej przybyło 62 tys. miejsc pracy w centrach usług z kapitałem zagranicznym, z czego 28 tys. w Polsce. Wynika z tego, że aż 46% wzrostu zatrudnienia w regionie wygenerowały centra działające w naszym kraju.

Centra BPO/SSC (Business Process Outsourcing/Shared Services Centers)  to wyspecjalizowane  firmy lub jednostki organizacyjne, którym powierzane jest wykonanie nieprodukcyjnych procesów biznesowych takich jak np. księgowość lub obsługa IT. Od 2009 roku w Europie Środkowo-Wschodniej przybyło 62 tys. miejsc pracy w centrach usług z kapitałem zagranicznym, z czego 28 tys. w naszym kraju. Wynika z tego, że aż 46% wzrostu zatrudnienia w regionie wygenerowały centra usług działające w Polsce.

Zapisu można dokonać na portalu Facebook.

2012-11-22 ,