Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznań: BOSSka droga do sukcesu

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_60246774487947868.jpg
Poznań: BOSSka droga do sukcesu

Jak budować swój profil w mediach społecznościowych, aby zwrócić uwagę rekruterów? Czy można pracować w branży IT bez specjalistycznego wykształcenia? Jak przebiega rozwój systemów zarządzania jakością w łańcuchu dostaw przemysłu kolejowego? Tego między innymi dowiedzą się uczestnicy Festiwalu BOSS, który rozpocznie się w Poznaniu już 15 kwietnia.

Jubileuszowa,  X edycja Festiwalu BOSS (Bardzo Odpowiedzialny Start w  Samodzielność),  organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Festiwal  rozpocznie się 15 kwietnia i potrwa 5 dni.  W tym czasie  zaplanowano  26 bezpłatnych szkoleń, warsztatów i wykładów, które poprowadzą  profesjonaliści  i praktycy  biznesu na  największych poznańskich uczelniach  wyższych: Uniwersytecie  Ekonomicznym, Politechnice  Poznańskiej, a także  Uniwersytecie  im. Adama Mickiewicza.  Spotkania  będą organizowane w ramach  czterech  modułów tematycznych: Inżynier, Biznes  & Startup, PR  &  Marketing,  a także  HR & Coaching.  - W tym roku spotkania z praktykami będą odbywały się z mniejszych grupach, co pozwoli uczestnikom w największym stopniu skorzystać z wiedzy i doświadczenia prelegentów - tłumaczy Hanna Zalewska z zespołu BOSS 2013.

Zainteresowani będą mogli uczestniczyć m.in. w warsztatch prowadzonych przez Manager AIP Business Link Aleksandrę Pszczołę, która poprowadzi warsztat z team building – czyli jak z sukcesem zbudować swój zespół projektowy. Ponadto przedstawiciele firmy SpeedUp opowiedzą uczestnikom o tym jakie błędy najczęściej są popełniane przez startupy oraz jak ich nie popełniać. Z zakresu umiejętności miękkich natomiast nauczymy się jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej podczas warsztatu firmy eSelektio, czy jak zadbać o swój PR – dzięki szkoleniu Youngpro.pl.

Festiwal zainauguruje debata "Jak odświeżyć polskie firmy? Aktywni w muzeum biznesu", w której wezmą udział m.in. Adam Trybusz, kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC i prezes spółki Andersia Property, a także Janusz Kosiński, prezes spółki INEA. Spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Gołata, współtwórca i wieloletni redaktor działu ekonomicznego tygodnika WPROST, redaktor naczelny miesięcznika Businessman Magazine i Telewizji Biznes.

Projekt jest skierowany do młodych, aktywnych osób, które chcą  się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności  i świadomie planują  swoją karierę zawodową.  W  ubiegłorocznej edycji projektu w Poznaniu wzięło udział  ponad 2 000  młodych osób.

Na spotkania w ramach ogólnopolskiego Festiwalu BOSS 2013 obowiązują zapisy na stronie http://www.zapisy.festiwalboss.pl/ Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu BOSS 2013 - http://poznan.festiwalboss.pl/!

Projekt jest realizowany przez Wielkopolskie Studenckie Forum Business Centre Club. Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju - Business Centre Club. Powstało w 2001 roku z inicjatywy Instytutu Lobbingu BCC. Jego członkowie stworzyli takie projekty jak:  Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, czy fundację Polska Przedsiębiorcza. Studenckie Forum BCC działa we wszystkich województwach kraju, przy najlepszych i największych polskich ośrodkach akademickich.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objął portal Youngpro.pl.

2013-04-08 ,