Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poznaj prawdę o karierze w sprzedaży!

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_11fff43ce77441780.jpg
Poznaj prawdę o karierze w sprzedaży!
Dzień Kariery w Sprzedaży to internetowa konferencja, na którą zaproszeni są studenci każdego kierunku i młodzi profesjonaliści. Organizatorzy z portalu Youngpro.pl przygotowali artykuły, wywiady i czaty z pracodawcami i ekspertami którzy przez cały dzień przybliżać będą kulisy pracy w profesjonalnej sprzedaży. Jak wygląda dzień pracy w sprzedaży? Jak rozpocząć karierę w tej branży? Jaka jest prawda o sprzedaży? Wszystko będzie można sprawdzić w trakcie Dnia Kariery w Sprzedaży na stronach Youngpro.pl! 

Program Dnia Kariery w Sprzedaży obejmuje kluczowe aspekty pracy w tej branży. Poprzez wywiady z ekspertami wskażemy najważniejsze aspekty kariery oraz nieograniczone możliwości rozwoju. Dodatkowo przedstawimy sylwetki pracowników, które pokażą na przykładach, jak zbudować karierę w sprzedaży. Przez cały dzień odbywać się będą czaty z ekspertami i pracownikami branży, którzy odpowiedzą na najbardziej szczegółowe pytania uczestników wydarzenia. Pójdź o krok dalej - wspólnie z patronem merytorycznym Grafton Recruitment Polska organizator przygotuje najlepsze oferty pracy w tej branży z całej Polski.

Poznaj sprzedaż od kuchni na: 

Partnerami wydarzenia są:
ING Bank Śląski i Grafton Recruitment

Biura Karier:
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Krakowska, Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnika Koszalińska, Akademia Morska w Gdyni, Akademia Morska w Szczecinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, PWSZ w Pile.

Patroni medialni: 
Rynekpracy.pl, Wynagrodzenia.pl, Magazyn Studencki MANKO, Personel i Zarządzanie, Outsourcingportal.pl, Outsourcing&More, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Jobs.pl, studentnews.pl, kardy.infor.pl, LinguaJob.pl
2014-02-25 ,