Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poszukiwani kandydaci na najlepszych pomorskich studentów

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_ea2f47a8941041708.jpg
Poszukiwani kandydaci na najlepszych pomorskich studentów

Trwają uczelniane eliminacje do prestiżowego konkursu dla najlepszych studentów i kół naukowych, o nagrodę Czerwonej Róży 2012. Zgłoszenia kandydatów uczelnie mogą zgłaszać do 20 kwietnia. Na najlepszego studenta czeka samochód osobowy, a najlepsze koło naukowe otrzyma w nagrodę 12 tys. złotych.

W konkursie mogą brać udział szkoły wyższe - publiczne oraz niepubliczne z województwa pomorskiego, które posiadają uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich.

Konkurs jest prowadzony w dwóch etapach: uczelnianym i środowiskowym, w kategoriach: "najlepszy student" oraz "najlepsze koło naukowe".

Poszczególne uczelnie mogą wyłonić swoich najlepszych studentów i koła naukowe do 20 kwietnia. Jak czytamy w regulaminie, szkoła wyższa biorąca udział w konkursie zgłasza jednego kandydata w każdej kategorii. W kategorii "najlepszy student" może być zgłoszony wyłącznie student studiów drugiego stopnia albo jednolitych studiów magisterskich.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe kandydatów, wraz z załącznikami argumentującymi ich wybór trzeba składać w biurze organizacyjnym konkursu: Kancelaria Adwokacka Donata Paliszewskiego, ul. Bogusławskiego 2, 80-818 Gdańsk do dnia 20 kwietnia.

Laureaci konkursu o nagrodę Czerwonej Róży zostaną wybrani podczas zamkniętego posiedzenia kapituły konkursowej 18 maja. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 w Dworze Artusa w Gdańsku.

Na "najlepszego studenta" czeka samochód osobowy, z kolei najlepsze koło naukowe otrzyma w nagrodę 12 tys. złotych. Konkurs organizuje Stowarzyszenie Czerwonej Róży, przy współudziale szkół wyższych województwa pomorskiego.

Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać m.in. w rektoratach ds. studenckich, w siedzibie Stowarzyszenia Czerwonej Róży, na stronie internetowej www.czerwonaroza.org.pl, www.facebook.com/czerwonaroza.

PAP - Nauka w Polsce

2012-04-13 ,