Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Poczuj w sobie społeczną MOC!

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_5d47fccad8266790.jpg
Poczuj w sobie społeczną MOC!

Już 26 maja w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu podczas „Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej 2013” odbędzie się premiera Pokazu społecznej Super Mocy, czyli prawdziwa uczta audiowizualna zogniskowana wokół wąskiego tematu: kampanii społecznych emitowanych w Polsce, które dotyczą i angażują WSZYSTKICH.

„Pokaz społecznej Super Mocy”  jest częścią projektu o tej samej nazwie, realizowanego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zakłada promocję aktywności społecznej poprzez przeglądy kampanii społecznych oraz nową odsłonę portalu www.sektor3.wroclaw.pl.

- Naszym celem jest promocja liderów, organizacji oraz innych podmiotów generujących aktywność społeczną w regionie, a także prezentacja dobrych przykładów-inspiracji, które zyskały popularność i uznanie w promowaniu idei, zmianie postaw i przekonań społecznych w skali ogólnopolskiej – mówi Katarzyna Demitrewicz, koordynator projektu.

Oprócz samych spotów reklamowych w czasie Przeglądu zaprezentowany zostanie szereg działań realizowanych w ramach kampanii, co pozwoli zrozumieć proces/mechanizm zmiany postaw społecznych. – Spośród ponad 200 kampanii publikowanych w mediach od początku 2012 roku do kwietnia bieżącego roku wybraliśmy 47 najciekawszych i najbardziej inspirujących! W czasie Pokazu wyemitowane zostaną jednak tylko te, o których szczególnie chcielibyśmy porozmawiać z zaproszonymi gośćmi i ekspertami. – mówi Sylwia Politowska, autorka scenariusza przeglądu. – Pozostałe kampanie, które swoją formą i wartością niczym nie ustępują emitowanym, będziemy prezentować i promować na portalu www.sektor3.wroclaw.pl oraz fanpage`u Centrum SEKTOR3: www.facebook.com/CentrumSektor3 – dodaje.

Dlaczego akurat te a nie inne komunikaty? Czy to nasze polskie problemy? Które z postaw społecznych promujemy, a które chcemy zmieniać? Jaki przekaz faktycznie przyczynia się do kształtowania naszych przekonań? Odpowiedź na te i inne pytania pojawi się w czasie moderowanych paneli dyskusyjnych - Gwarantujemy możliwość dyskusji z ekspertami i gośćmi specjalnymi – również twórcami wybranych kampanii! – mówi Katarzyna Demitrewicz  - A dla zainteresowanych: paczka do multiplikacji w regionie – dystrybuowane bezpłatnie materiały video z przeglądem kampanii. Emitujemy we Wrocławiu, rozpowszechniamy na Dolnym Śląsku, a ostatecznie udostępniamy informacje i materiały w taki sposób, by każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i czasie przez siebie wybranym. – dodaje.

Również paczka do multiplikacji w regionie będzie przekazywana podmiotom zainteresowanym emisją przeglądu w swoim mieście całkowicie bezpłatnie.

Wstęp na wszystkie edycje przeglądu jest bezpłatny. Podczas każdej emisji przeglądu publiczność odda swój głos na „Kampanię ze społeczną Super Mocą”, wyróżnienie, które zostanie przekazane organizatorowi kampanii.

Partnerzy Przeglądu: Hala Stulecia, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kino Nowe Horyzonty.

Patroni medialni: TVP Wrocław, Radio Wrocław, Gazeta Wrocławska, Słowo Wrocławian, iTVwro, a także portal kampaniespoleczne.pl

W czerwcu i lipcu przewidziane są kolejne dwie emisje przeglądu, w tym w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie projektu: www.sektor3.wroclaw.pl.

Polub nas na: https://www.facebook.com/CentrumSektor3

Dołącz do premierowego pokazu na: https://www.facebook.com/events/361482843963826/

Pokaz społecznej Super Mocy współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.


2013-05-25 ,