Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Ogólnopolskie badanie staży i praktyk Youngpro.pl rozpoczęte!

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_6b326c5e4c6368686.png
Ogólnopolskie badanie staży i praktyk Youngpro.pl rozpoczęte!
„Od czegoś trzeba zacząć” – to co raz popularniejsze hasło na wczesnym rynku pracy. Pojawia się często zarówno gdy pracodawca zaczyna inwestować poprzez programy praktyk w przyszłych pracowników lub co gorsza gdy przesuwa wszystkie niechciane zadania w firmie na młodych adeptów. Z drugiej strony studenci coraz bardziej świadomie dokonują  wyboru pierwszego stażu i stawiają przed pracodawcą często wygórowane oczekiwania. Obie strony jednak, zarówno studenci, jak i absolwenci mają jeden wspólny cel, dokonać najlepszego wyboru.

Stąd w połowie lipca portal Youngpro.pl rozpoczął ogólnopolskie badanie stażystów i praktykantów.  Sprawdzamy oczekiwania studentów wobec letnich staży oraz  w jakim stopniu odpowiadają na nie pracodawcy. Z jakim nastawieniem rozpoczynają praktyki, a z jakim je kończą. Pytamy na ile praktyki wprowadzają studentów w rzeczywistość codziennego dnia pracy. W anonimowej ankiecie pytamy telefonicznie i internetowo praktykantów o to, jak przebiegał staż, co wniósł w rozwój zawodowy i jak odpowiedział na stawiane oczekiwania. We wrześniu na stronach Youngpro.pl opublikujemy raport z tego badania, mając nadzieję, że stanie się pomocny studentom i pracodawcom.

Zapraszamy pracodawców do udziału w badaniu satysfakcji studentów z praktyk i stażów. Pracodawco, jeżeli chcesz otrzymać bezpłatny raport satysfakcji z programu praktyk realizowanych w  Twojej firmie, zapraszamy do kontaktu kontakt@youngpro.pl lub +48 61 661 59 96.Partnerem merytorycznym badania jest: Grafton Recruitment Polska2013-07-17 ,