Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_3f0e0cd7c35776587.jpg
Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision

NetVision to Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii organizowana na terenie Politechniki Gdańskiej. Tegoroczna edycja odbędzie się 18-21 kwietnia i jest całkowicie bezpłatna dla studentów.

Konferencja skierowana jest do młodych, ambitnych ludzi, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć wiedzę specjalistyczną, która  ułatwi im start na rynku pracy. Jest także okazją by wymienić się doświadczeniem z ludźmi, którzy już odnieśli sukces. W ramach Konferencji przeprowadzone zostaną warsztaty, szkolenia i wykłady, które poprowadzą prelegenci znanych firm, pracownicy naukowi, badacze a także ludzie biznesu.

13. edycja NetVision to (prócz szkoleń i warsztatów z zakresu Learning Cycles & Case Studies) 5 zróżnicowanych merytorycznie ścieżek tematycznych:

  • Zarządzanie projektami IT Projekt IT - realizacja krok po kroku: o wpływie różnych metodyk zarządzania na wartość projektów, poznanie trendów panujących w Project Managment.
  • Biznes w Internecie Jak wykorzystać potęgę Internetu dla dobra swojej firmy: O kreowaniu marki, pozyskiwaniu partnerów biznesowych, skutecznym sprzedawaniu swoich idei, produktów i usług.
  • Ekologia w budownictwie Mocne i słabe strony bycia eko: O tym jak być ekologicznym w ekonomiczny sposób, o nowych materiałach i technologiach sprzyjających zdrowiu człowieka.
  • Technologie przyszłości Co przyniesie jutro: O rozwoju i przyszłości technologii i ich wpływie na jakość życia, strefę rozrywki i organizacji wolnego czasu.
  • Od zera do StartUpe'ra: Masz pomysł na biznes i nie wiesz, co dalej? Ścieżka „Od zera do startupera” poświęcona jest startupom, czyli firmom nastawionym na szybki, dynamiczny rozwój.

Zapisy ruszają 1 kwietnia br.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objął portal Youngpro.pl

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.netvision.pl/ lub znajdź nas na facebook.com/NetVision13

2013-03-25 ,