Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Od Stażysty do Specjalisty w Grupie Allegro

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_7baeec40129309491.jpg
Od Stażysty do Specjalisty w Grupie Allegro

„Lepszy widok na pracę” to hasło przewodnie programu stażowego w Grupie Allegro. Dwa miesiące stażu zmieniają bowiem na lepsze i niewątpliwie ułatwiają odnalezienie się na rynku pracy. Grupa Allegro po raz drugi zaprasza pasjonatów Internetu, nowych technologii i e-commerce na wakacyjne, płatne praktyki w swoich serwisach. Wystarczy wziąć udział w rekrutacji. Na stażystów czeka aż 20 staży w 13 różnych działach. W zależności od wybranej oferty, staż będzie można realizować w Poznaniu, Pruszkowie, Wrocławiu i Toruniu.

Grupa Allegro oferuje płatny, 2-miesięczny staż w wybranym dziale w okresie letnich wakacji. Stażysta będzie realizował autorskie projekty oraz angażował się w codzienną pracę zespołu. Organizator staży zapewnia, że dają one szansę zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, którym ze stażystą podzielą się najlepsi specjaliści branży e-commerce.

Program stażowy kierowany jest do studentów IV, V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26 roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.

  1. Proces rekrutacyjny podzielony jest na 4 etapy:
  2. Wybór oferty stażowej.
  3. Rozwiązanie zadania rekrutacyjnego.
  4. Przesłanie do 7 maja br. CV, listu motywacyjnego i rozwiązania w odpowiedzi na wybraną ofertę.
  5. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyją.

Najwięcej ofert stażowych zainteresowani znajdą w stolicy Wielkopolski. Do rozwiązania zadania rekrutacyjnego zaproszone zostały osoby z „lekkim piórem”, niezbędnym do pracy jako copywriter w serwisie Citeam.pl. W zespole serwisów ogłoszeniowych otoMoto.pl, otoDom.pl i otoWakacje.pl znajdą staż dla siebie grafik i pasjonat rozwiązań mobilnych. Opieką nad użytkownikami tych serwisów zajmie się stażysta w dziale Współpracy z Klientem. Wszystkie oferty staży znajdują się na stronie Grupy Allegro. Aplikować na wybrane stanowisko można po rozwiązaniu zadania rekrutacyjnego przez formularz zamieszczony przy każdej z ofert.

Informacje dla stażystów znajdują się na stronie kariera.allegro.pl

W 2011 roku podczas pierwszej edycji programu stażyści zbierali cenne doświadczenie w Działach Marketingu, IT, Interfejsu Użytkownika, Rozwiązań Mobilnych, Personalnym, Badań i Rozwoju, Współpracy z Klientem, Zarządzania Projektami oraz w serwisach Ceneo.pl, Bankier.pl i Citeam.pl. Aż siedmiu stażystów pracuje obecnie w Grupie Allegro.

2012-04-22 ,