Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Od pomysłu do pierwszego miliona – cykl spotkań dla przedsiębiorczych

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_e87e4326a55036047.jpg
Od pomysłu do pierwszego miliona – cykl spotkań dla przedsiębiorczych
Droga do sukcesu w biznesie często bywa wyboista – wiedzą o tym ci, którzy swój pomysł na biznes już zrealizowali. Koło Naukowe Przedsiębiorczości, powstałe z inicjatywy studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, chce przybliżyć wszystkim zainteresowanym ten temat, organizując cykliczne spotkania z przedsiębiorcami. Pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższą środę 20 listopada. Uczestnicy poznają na nim historię Focus Telecom Polska – dostawcy rozwiązań IT w chmurze. 

Celem spotkań, organizowanych pod hasłem "Różne oblicza przedsiębiorczości", jest pokazanie praktycznej strony biznesu, która dla wielu młodych ludzi często pozostaje nieznana. Przedstawiciele Koła Naukowego Przedsiębiorczości chcą dzięki nim pobudzić przedsiębiorczego ducha, tkwiącego w młodym pokoleniu i jednocześnie pokazać możliwe drogi do osiągnięcia sukcesu oraz błędy, których należy unikać. 

Spotkania mają charakter otwarty. Cykl zainauguruje opowieść o drodze do sukcesu firmy Focus Telecom Polska, która od 6 lat projektuje i dostarcza zaawansowane rozwiązania IT dostępne w modelu chmury obliczeniowej, m.in. contact center i telekonferencje. Jej dynamizm został już dwukrotnie doceniony w rankingu Deloitte Technology Fast 50, w kategorii „Wschodzące Gwiazdy” – dwa lata z rzędu wśród najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej. Historię przedsiębiorstwa – od pomysłu na biznes do pierwszego miliona – przybliży uczestnikom dyrektor IT i jeden z założycieli firmy – Michał Misiak.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 20 listopada, o godz. 18.00 w sali C105 w budynku Wydziału Zarządzania UW, ul. Szturmowa 1/3. Inauguracja cyklu przypada w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, 18-24 listopada, który jest międzynarodową inicjatywą, mającą na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży. Z tej okazji organizatorzy zaplanowali również na najbliższy czwartek debatę na temat przyszłości przedsiębiorczości, do której zaproszeni zostali praktycy biznesu.

Koło Naukowe Przedsiębiorczości jest uczelnianą organizacją studencką, która powstała w październiku bieżącego roku z inicjatywy studentów Wydziału Zarządzania UW. Opiekunem koła jest prof. dr hab. Beata Glinka. O pozostałych inicjatywach koła można przeczytać na https://www.facebook.com/knpwzuw

2013-11-19 ,