Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

O prawie przy kawie w SWPS

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_6155cec8048875727.jpg
O prawie przy kawie w SWPS
Wszystkich pasjonatów prawa i przyszłych studentów tego kierunku Wydział Prawa SWPS zaprasza do udziału w wykładach i dyskusjach poruszających bieżące zagadnienia prawne, które dotykają nas na co dzień. Spotkania przy kawie odbędą się w dniach 12, 21 i 22 września w siedzibie uczelni, przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie. Wstęp wolny.

Jaka jest rola prawnika we współczesnym świecie? Jakie są granice anonimowości w sieci? Jak wyglądają mediacje i na czym polega przesłuchanie? – to tylko przykładowe tematy spotkań, które poprowadzą praktycy zawodu i wykładowcy prawa w SWPS – dr hab. Teresa Gardocka, prof. SWPS, dr Mariusz Bidziński, dr Katarzyna Antolak i dr Dariusz Jagiełło. Uczestnicy spotkań będą mogli również wziąć udział w symulacjach prawdziwych mediacji, dowiedzą się także, jak działa wykrywacz kłamstw i jak czytać mimikę twarzy przesłuchiwanej osoby.

W luźnej atmosferze będziemy wspólnie zastanawiać się nad prawniczymi zagadnieniami, komentowanymi w mediach – mówi Agnieszka Gruszczyńska z Wydziału Prawa, organizator wydarzeń. – Dla wszystkich uczestników naszych dyskusji przygotujemy pyszną kawę – zachęca.

Kandydaci, którzy już wybrali prawo, jako dziedzinę swoich studiów, będą mogli poszerzyć swoją wiedzę, wymienić się poglądami z wykładowcami SWPS oraz innymi pasjonatami prawa. Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali, upewnią się, czy prawo to jest właśnie ta dziedzina, którą chcą studiować.

Dyskusje prawne odbędą się 12 i 21 września 2013 r. w sali konferencyjnej SWPS na II piętrze. W wykładach będzie można wziąć także udział 22 września 2013 r. – w ramach Festiwalu Nauki SWPS.

Więcej informacji o programie na stronie www.swps.pl w zakładce „aktualności”.


**
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach. Od 16 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju. Obecnie kształci około 14,4 tys. studentów. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w dyscyplinach: psychologia (w Warszawie i Wrocławiu), kulturoznawstwo, socjologia i prawo oraz doktora habilitowanego w dyscyplinach psychologia (w Warszawie i Wrocławiu) i kulturoznawstwo. Tradycją SWPS są cykle otwartych imprez naukowych, popularnonaukowych i kulturalnych. Częstymi gośćmi uczelni są światowej sławy naukowcy, znani artyści i przedstawiciele świata mediów. SWPS jest organizacją społecznie odpowiedzialną, m.in. wspiera rozwój sztuki, realizując cykl wydarzeń Kultura Wysokich Napięć.
2013-09-16 ,