Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Manpower wystartował dla Amazon: 3 000 miejsc pracy

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_6d817f44207794277.jpg
Manpower wystartował dla Amazon: 3 000 miejsc pracy

Agencja zatrudnienia Manpower rozpoczęła rekrutację dla miedzynarodowego giganta sprzedaży wysyłkowej - firmy Amazon Fulfillment. Dzięki Manpower pracę w nim może znaleźć nawet 3000 osób. Poszukiwani są pracownicy magazynowi, a szansę na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia.

Warszawa, 26 września 2014 r. – Dzięki Manpower zatrudnienie w Amazon może znaleźć nawet 3000 osób. Poszukiwani są kandydaci na stanowiska pracowników magazynowych, a szansę na zatrudnienie mają zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Pośród wymaganych kompetencji znajduje się umiejętność pracy w zespole, motywacja oraz zaangażowanie. Do obowiązków zatrudnionych będzie należeć realizowanie podstawowych procesów magazynowych,
rozkładanie towarów, pakowanie i etykietowanie.

To pierwszy na tak dużą skalę projekt rekrutacyjny w Polsce, który nie tylko oferuje wiele miejsc pracy, ale również obniża stawiane kandydatom wymagania, – komentuje Tomasz Walenczak, Dyrektor w agencji zatrudnienia Manpower. – Prowadzona przez nas rekrutacja skierowana jest do wszystkich, a ewentualny brak doświadczenia u kandydatów nie jest w tym przypadku przeszkodą. Zależy nam natomiast na osobach pracowitych, dyspozycyjnych, dobrze czujących się w dynamicznym środowisku pracy. Liczą się zaangażowanie i chęć do pracy, – podkreśla Tomasz Walenczak.

Również rekrutacja została przygotowany w ten sposób, by oszczędzić czas starających się o pracę kandydatów i przyspieszyć cały proces. Większa jej część odbywa się on-line. Podczas tego etapu kandydaci logują się na stronie www.manpower.pl/amazon dzięki której przekazują potencjalnemu pracodawcy swoje dane osobowe, a następnie odpowiadają na pytania zawarte w formularzu rekrutacyjnym. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego
etapu następuje rozmowa telefoniczna z rekruterem, sprawdzającym umiejętności miękkie oraz ewentualne wcześniejsze doświadczenia zawodowe.

Zdalny udział w procesie rekrutacyjnym może być ułatwieniem dla szukających pracy. Oszczędza im stresu odczuwanego często podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej, której w tym przypadku nie ma, – mówi Tomasz Walenczak.Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy spośród kandydatów posiadają dostęp do Internetu. Dlatego też aplikowanie on-line możliwe jest również podczas organizowanych przez nas spotkań w lokalnych Urzędach Pracy, w trakcie których nasi konsultanci pomagają w wypełnieniu przez Internet formularza rekrutacyjnego. Wsparcia w aplikowaniu na oferty udzielamy również podczas indywidualnych wizyt w naszych biurach w Poznaniu i Wrocławiu, do których serdecznie zapraszamy, – dodaje przedstawiciel Manpower.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka ciekawa praca w znanej, międzynarodowej firmie, bezpłatny transport do miejsca zatrudnienia, obiad w ciągu dnia pracy za symboliczną 1 złotówkę dla każdego pracownika, a także wynagrodzenie w wysokości 13 zł brutto za godzinę w przypadku pracy w centrum pod Poznaniem lub też 12,5 zł brutto w centrum wrocławskim. Wynagrodzeniu towarzyszy premia, a zatrudnione osoby będą miały również prawo do 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu ich pracy. Pośród dodatkowych benefitów znajdują się prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość wzięcia udziału w programie finansowania edukacji pracowników, który umożliwia zdobycie dodatkowych kwalifikacji

Praca trwa po 10,5 godziny dziennie, z godzinną przerwą, cztery dni w tygodniu. Odbywa się w dwóch zmianach, dziennej i nocnej, w systemie sobota - środa oraz środa - niedziela. Miejscem jej wykonywania będzie jedno z dwóch centrów logistycznych, które znajdują się w Sadach koło Poznania oraz w Bielanach Wrocławskich. W obydwu przypadkach zostanie zapewniony transport na linii centrum logistycznego a okolicznych miejscowości.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacyjny cały czas trwa. Każdy zainteresowany pracą dla firmy Amazon może wziąć w nim udział, aplikując poprzez stronę www.manpower.pl/amazon. Informacje na temat organizowanych przez konsultantów Manpower spotkań, podczas których również można złożyć swoją aplikację, dostępne są pod numerem 696-554-922 (Poznań), 606-770-697 (Wrocław) lub też w regionalnych oddziałach Manpower.

Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z róŜnych branŜ, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.

***

ManpowerGroup w Polsce
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada 40 agencji i jest obecna w 25 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez:
ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® i Experis™.

Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą.

Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup
ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup – firma warta 20 miliardów dolarów – oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów: od rekrutacji i badania kompetencji, poprzez szkolenia i zarządzanie karierą do zatrudnienia zewnętrznego, outsourcingu procesów i doradztwa personalnego.

ManpowerGroup posiada największą w branży sieć obejmującą prawie 3 100 biur w 80 krajach, dzięki której łączy globalną perspektywę z wiedzą o trendach na rynku pracy i zrozumieniem lokalnych uwarunkowań. Pozwala to każdego roku odpowiadać na potrzeby 400 000 klientów, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów oraz największych światowych korporacji.

Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów, by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Innowacyjne rozwiązania ManpowerGroup dostarczane są przez ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ oraz Right Management®.

Więcej o tym jak ManpowerGroup pomaga firmom odnieść sukces w Erze Człowieka na stronie www.manpowergroup.com.

Kontakt dla mediów
Małgorzata Sacewicz-Górska
+48 608 480 596
+48 22 50 40 852
malgorzata.gorska@pl.manpowergroup.com

2014-10-06 ,