Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Łódź: Studencie, absolwencie - czas zdobyć doświadczenie!

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_bc2f91ea691849272.png
Łódź: Studencie, absolwencie - czas zdobyć doświadczenie!
Październik to czas, kiedy wiele uczelni organizuje targi pracy. W najbliższym czasie takie wydarzenie będzie miało miejsce m.in. w Łodzi. Uniwersyteckie Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim odbędą się już po raz ósmy.

Już wkrótce studenci i absolwenci z Łodzi będą mieć niepowtarzalną okazję do wzbogacenia swojej kariery zawodowej. Na Targach Pracy będą mogli zapoznać się z wieloma atrakcyjnymi ofertami pracy, staży i praktyk jakie oferują przedstawiciele kluczowych firm wielu branż. Będą też mogli na żywo skonsultować z nimi swoje oczekiwania i złożyć dokumenty aplikacyjne. Organizatorzy zachęcają do wykorzystania szansy zdobycia doświadczenia zawodowego.

Organizacji tegorocznej VIII edycji Uniwersyteckich Targów Pracy ponownie podjęło się Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego, jednostka która przez cały rok wspiera studentów i absolwentów na rynku pracy. Firma HP została głównym sponsorem wydarzenia. W roli sponsorów wystąpią również firmy OSTC i Infosys.

- Każdego roku wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród firm z wielu branż. W tym roku wśród wystawców pojawią się 43 firmy i instytucje - informuje Karolina Bogdańska z Akademickiego Biura Karier Zawodowych UŁ. - Mimo trudnej sytuacji na rynku pracy wciąż istnieje wiele przedsiębiorstw, które poszukują nowych pracowników. Jesteśmy przekonani, że przedstawiciele firm mają świadomość, że warto inwestować w studentów i absolwentów.

Wśród wystawców pojawią się z ofertami pracy, praktyk i staży instytucje i firmy m.in. z branży finansów, HR, BPO, bankowości. Od reprezentantów biznesowych będzie można uzyskać informacje dotyczące wymagań rekrutacyjnych, procesów przyjmowania pracowników na dane stanowiska oraz programów kariery zawodowej.

Uniwersyteckie Targi Pracy odbędą się 25 października 2012 w godzinach od 9 do 15, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Matejki 22/26. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Biura Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego.
2012-10-18 ,