Znajdź pracę SZYBCIEJ!

Zarejestruj się
w logo
i otrzymaj
darmowy e-book!

DARMOWY E-BOOK!

book

Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

ŁÓDŹ: Informatyczne Targi Pracy 2013

http://youngpro.pl/uploads/artykuly/artykul_ca769842bc3454790.jpg
ŁÓDŹ: Informatyczne Targi Pracy 2013

19.01.2013r. Społeczna Akademia Nauk zaprasza do Łodzi na kolejną edycję Informatycznych Targów Pracy, które odbędą się w godzinach  14-16 w Auli A3 na ul. Kilińskiego 98. W tym roku Targi, ze względu na liczebność roczników studiów informatycznych, oraz urozmaicenie oferty edukacyjnej Społecznej Akademii Nauk organizowane są z myślą o studentach studiów zaocznych.

– Tym razem organizujemy Targi w sobotę, żeby umożliwić udział w nich studentom studiów niestacjonarnych, którzy często dojeżdżają na zjazdy spoza Łodzi lub w trakcie tygodnia pracują. – mówi Anna Rychlik z Biura Projektu odpowiedzialnego za organizację Informatycznych Targów Pracy – Choć oczywiście zapraszamy również studentów studiów dziennych, którym z pewnością będzie łatwiej znaleźć czas na odwiedzenie Targów w weekend.

Mimo że studenci coraz częściej uświadamiają sobie, że w dobie umasowienia wyższego wykształcenia, ukończone studia kierunkowe przestały być wyróżnikiem na rynku pracy i podejmują zatrudnienie jeszcze w trakcie nauki, często jest to praca zarobkowa pozwalająca np. na opłacenie czesnego, lecz niestety zupełnie niezwiązana z wykształceniem. Informatyczne Targi Pracy to okazja zarówno do znalezienia zatrudnienia pozwalającego na niezależność finansową jak i zdobycie pierwszych doświadczeń w branży IT, które na pewno okażą się cenne w dalszym rozwoju kariery.

Ponadto uczestnictwo w Targach Pracy to możliwość poznania warunków zatrudnienia w danej firmie, ścieżki kariery czy wymagań pracodawców odnośnie przyszłych pracowników. Jak również niepowtarzalna szansa na wręczenie rekruterom swojego CV, które nie zginie wśród stosu dokumentów nadsyłanych podczas regularnej rekrutacji.

- Dla pracodawców udział  w  tej edycji Informatycznych Targów Pracy jest z kolei szansą na dotarcie do studentów, którzy są w pełni dyspozycyjni w trakcie tygodnia pracy i nierzadko  posiadają już pierwsze doświadczenia zawodowe. – podkreśla pani Anna - Ponadto doświadczenie łączenia pracy ze studiami właściwe dla studentów studiów zaocznych, kształtuje w nich umiejętność wielozadaniowości i dobrej organizacji pracy, które stanowią atut u każdego pracownika.

W tegorocznych Informatycznych Targach Pracy potwierdziły udział czołowe firmy zatrudniające informatyków z regionu łódzkiego takie jak: Agreeya Mobility Poland, Accenture, Soco , Sii, 3E, eEngine, Proyekta, Centrum Komputerowe ZETO, E-Tech, Grupa iTur.pl, Rule Financial, Bild Presse Polska czy Mipro Interactive, a także kilka firm warszawskich - BCMLogic, Conet – mogących stać się trampoliną do rozpoczęcia kariery w stolicy.

Nie zabraknie również firm z branży HR takich jak Start People i Randstad, które oprócz  zebrania aplikacji będą z pewnością stanowić cenne źródło informacji jak pozytywnie przejść rekrutację. Dzięki wsparciu programu Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego udział w Informatycznych Targach Pracy Społecznej Akademii Nauk jest bezpłatny zarówno dla Wystawców jak i dla studentów.

INFORMATYCZNE TARGI PRACY: 19 stycznia 2013r.; godz. 14-16; Społeczna Akademia Nauk; ul. Kilińskiego 98, AULA A3

Informatyczne Targi Pracy organizowane są w ramach projektu "Modernizacja i rozwój systemu nauczania informatyki w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania" współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2013-01-10 ,